JOHN FURY: ŻAL MI DILLIANA WHYTE'A, MOŻE JEDNAK WRÓCIĆ MOCNIEJSZY

Ojciec mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), charyzmatyczny John Fury znany jest ze swoich szalonych tyrad, w których potrafi zrównać z ziemią każdego, kto stoi mu na drodze. Tym razem jednak, w wywiadzie, który przeprowadził jego syn Tyson, usłyszeliśmy Johna chwalącego sobotnią galę Eddie'ego Hearna zwieńczoną eliminatorem WBC - Matchroom Fight Camp 4: Dillian Whyte vs Aleksander Powietkin

JOHN FURY: WALKA Z JOSHUĄ BĘDZIE ŁATWIEJSZA NIŻ WALKA Z WILDEREM >>>

- Gratuluję Aleksandrowi Powietkinowi, trafił idealnym uderzeniem, żal mi natomiast Dilliana Whyte'a. Takie rzeczy zdarzają się w wadze ciężkiej. Głowa do góry Dillian, wrócisz mocniejszy, w rewanżu nie daj się nabrać drugi raz na ten zwód Aleksandra. On jest prawdziwym wojownikiem, w wieku 41 lat utrzymuje się w świetnej formie i wstaje z desek, by wygrać. Dillian może wrócić i zwyciężyć, dobrze boksował, ale na sekundę stracił koncentrację. Stawiałem na niego, jednak cios kończący walkę w wykonaniu Powietkina był jednym z najlepszych, jakie widziałem w życiu - powiedział Fury i przeszedł do oceny drugiej najważniejszej walki sobotniej nocy, starcia na szczycie wagi lekkiej kobiet: Katie Taylor vs Delfine Persoon II. Irlandka pokonała w tej konfrontacji Belgijkę na punkty po wspaniałej wojnie.

- Walka Taylor z Persoon była niesamowita. Obie walczyły kapitalnie. Kiedy kobiecy boks się pojawił, nie mogłem się do niego przekonać, ale teraz jest z roku na rok coraz lepiej. Boksujące kobiety skopałyby tyłek niejednemu facetowi. Transformacja kobiecego pięściarstwa jest niewiarygodna. Za dziesięć lat kobiecy boks będzie tak rozwinięty, że trudno to sobie wyobrazić - tako rzecze legendarny ''Big John''.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 26-08-2020 20:17:04 
Powietkin to powtorzy. Whyte jest juz ubity.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 26-08-2020 22:10:21 
Po rewanżu wygranym przez Whyte'a, nie zapomnij w co drugim komentarzu pisać, że Powietkin był już stary i Whyte wygrał z jego cieniem.
 Autor komentarza: Figaro
Data: 27-08-2020 07:43:26 
Dla mnie też rewanżu White i tak jest faworytem.
 Autor komentarza: Jehu
Data: 27-08-2020 16:32:50 
Powietkin jest już stary i Whyte przegrał, tylko z jego cieniem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.