Archiwum wiadomości z dnia: 2020-08-24

 
GROMDA 2: LISTA UCZESTNIKÓW TURNIEJU + LINK DO PPV ZA JEDYNE 19.99zł!

Już w piątek 28 sierpnia kibice będą mogli emocjonować się drugą odsłoną wyjątkowego turnieju walk na gołe pięści! W małym ringu o wymiarach 4x4 metra spotka się ośmiu żądnych nokautu wojowników. Zwycięzca gali GROMDA 2: Krwawy Piątek zmierzy się potem z Krystianem "TYSONEM" Kuźmą w walce o 100 tysięcy złotych głównej nagrody. Transmisja tylko w systemie Pay-Per-View!
JOE SMITH JR PO WALCE Z ALVAREZEM: STARAŁEM SIĘ IŚĆ ZA CIOSEM

Joe Smith Jr (26-3, 21 KO) bije potwornie mocno, wciąż robi postępy i zaskakuje. W sobotę znokautował byłego mistrza świata Eleidera Alvareza (25-2, 13 KO) i zapewnił sobie walkę o mistrzostwo świata w wadze półciężkiej. Będzie teraz czekał na zwycięzcę drugiego półfinału WBO - Umar Salamow vs Maksym Własow. Smith Jr oddaje tym bokserom szacunek, ale twierdzi, że Alvarez prezentuje wyższy od nich, mistrzowski poziom.JOSH TAYLOR vs APINUN KHONGSONG 26 WRZEŚNIA W LONDYNIE

Mistrz świata IBF i WBA wagi junior półśredniej, Josh Taylor (16-0, 12 KO) zmierzy się z obowiązkowym pretendentem IBF, Tajem Apinunem Khongsongiem (16-0, 13 KO) 26 września, na terenie londyńskiego studia stacji BT Sport. Ta walka była już w tym roku planowana na co najmniej dwa wcześniejsze terminy, ale pandemia koronawirusa przeszkodziła organizatorom.


RIABIŃSKI POTWIERDZA: BĘDZIE REWANŻ POWIETKINA Z WHYTE'EM

Promotor Aleksandra Powietkina (36-2-1, 25 KO), Andriej Riabiński potwierdza, że Rosjanin zmierza w kierunku rewanżu z Dillianem Whyte'em (27-2, 18 KO), którego w sobotę brutalnie znokautował. Jeżeli wygra z Brytyjczykiem po raz drugi, ruszy ku konfrontacji o wszystkie pasy. W rozmowie z Riabińskim możemy również poznać szczegóły decydującej, pięknej akcji kończącej sobotnią walkę, która miała status eliminatora WBC wagi ciężkiej.


NOWY ETAP GRY MOCARSTW: WHYTE vs POWIETKIN II JUŻ W LISTOPADZIE?

Wydawało się, że sobotnia porażka Dilliana Whyte'a (27-2, 18 KO) z Aleksandrem Powiektinem (36-2-1, 25 KO) w ostatecznym eliminatorze WBC przekreśla szanse Brytyjczyka na rychłą walkę o pas wagi ciężkiej. Promotor wojownika z Brixton, Eddie Hearn twierdzi jednak, że Whyte może wrócić do gry szybkim rewanżem ze swoim pogromcą. Do tej walki miałoby dojść już w listopadzie. Skomplikowana gra bokserskich mocarstw wchodzi w nowy etap.