WIDEO: 5 NAJLEPSZYCH NOKAUTÓW DANIELA DUBOIS

Za nami ekscytujące starcie Powietkin vs Whyte. Ale być może już wkrótce wszystkich pogodzi wschodząca gwiazda wagi ciężkiej, niespełna 23-letni Daniel Dubois (14-0, 13 KO). Oto pięć najefektowniejszych nokautów w wykonaniu młodego Anglika. Na rozgrzewkę, bo "Dynamit" odpali znów w najbliższą sobotę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 23-08-2020 19:46:45 
Gdyby to bylo 6-7 lat temu to byloby WOW. Dzisiaj wszyscy maja po 2 metry wzrostu, po 4 metry zasiegu i nie robi to na nikim wrazenia ; )
 Autor komentarza: teanshin
Data: 23-08-2020 20:11:51 
Może jeszcze nie ma wielkich nazwisk w rekordzie, nie jest technicznym wirtuozem, ale ten chłopak ma cały portfel innych atutów. Agresja, siła, warunki fizyczne a w prime wejdzie dopiero za kilka lat. Najgorsze jest to że on prawdopodobnie za te kilka lat nie będzie miał już z kim walczyć jeśli AJ, Fury, Wilder i kilku innych zdecydują o emeryturze.
Hrgovicze, Dyczki, Yoki inne tzw. prospekty będą go unikać jak ognia.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 24-08-2020 08:11:54 
Autor komentarza: teanshin Data: 23-08-2020 20:11:51
Może jeszcze nie ma wielkich nazwisk w rekordzie, nie jest technicznym wirtuozem, ale ten chłopak ma cały portfel innych atutów. Agresja, siła, warunki fizyczne a w prime wejdzie dopiero za kilka lat.

*
*
*

Lubi też przyjąć, odsłania się w wymianach i za bardzo podpala. Niech ta walka z Joe się odbędzie to będzie można powiedzieć coś więcej o Dubois, a myślę że Joyce napsuje mu sporo krwi i weźmie na głęboką wodę mając szansę na utopienie. Jak Dubois to przetrwa to wówczas będzie można go stawiać w roli realnego prospekta/contendera. Po raz pierwszy spotka się z gościem, który będzie w stanie przyjąć jego najlepszy cios i jeszcze oddać, równie zaciętym i głodnym jak on sam, takiego testu jeszcze nie miał. Mitchell też wyglądał jak młody bóg dopóki taki randomowy Witherspoon go nie obnażył. Dubois też miał niezłą przygodę z Larteyem, a kto to jest? Nie twierdzę, że Daniel to balon, ale nie ma się na razie co podniecać, bo on ze swoim stylem i obroną może zostać szybko zweryfikowany po kontrze od każdego klasowego zawodnika. Najpierw weryfikacja, potem podniety.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 24-08-2020 11:02:45 
up
Poczekamy zobaczymy ;)
 Autor komentarza: Bongo
Data: 24-08-2020 14:37:25 
A po Joyce znajdzie się kolejny który będzie mówił to samo co teraz nietrzeźwyTomasz, a później kolejny i tak do 1 porażki a po 1 przegranej znajdą się tacy co będą mu kończyli karierę na siłę i mówili że jest leszczem tak jak to jest z AJ
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 24-08-2020 14:57:35 
Autor komentarza: Bongo Data: 24-08-2020 14:37:25
A po Joyce znajdzie się kolejny który będzie mówił to samo co teraz nietrzeźwyTomasz, a później kolejny i tak do 1 porażki a po 1 przegranej znajdą się tacy co będą mu kończyli karierę na siłę i mówili że jest leszczem tak jak to jest z AJ

*
*
*

Masz coś nie po kolei? Jak to później? Jak Dubois ustoi to co jest w stanie zaoferować Joyce + zniesie dobrze jego tempo i skończy to dlaczego mam go negować? Wówczas zostanie w 100% zweryfikowany i tyle. To jest koń, duży, silny i zawzięty chłopak nastawiony na wygrywanie. Mimo wszystko waga ciężka rządzi się swoimi prawami i to może nie wystarczyć. To niby jebane banały, ale Whyte przekonał się o tym w Sobotę. Jeden cios robi różnicę, a tymbardziej w przypadku Dubois gdzie ryzyko jest wręcz ogromne, bo odsłania się i podpala jak idiota. Jakbym zobaczył jego atak + odpowiedzialną defensywę, rozkładanie sił, męczenie rywali zamiast próby urwania głowy przy pierwszym zranieniu to powiedziałbym, że nawet na jego wiek to poważny zawodnik. Tymczasem coś mi tutaj śmierdzi... niech ten jeździec bez głowy przewalczy w dobrym tempie z mocno bijącym zawodnikiem jakim jest Joyce te 4-6 rund i zobaczymy z jakiej gliny jest naprawdę ulepiony.

Na moje oko to brakuje mu takiego instynktu samozachowawczego, na zasadzie - przyjmij oddaj, okej nie za ostro, jab, inne spojrzenie, reset i jedziemy, ale mając w głowie to że nie jestem niezniszczalny. Na tym można się ostro przejechać.
 Autor komentarza: Bongo
Data: 24-08-2020 21:58:50 
@NietrzezwyTomasz

Potrafisz czytać ze zrozumieniem ? Napisałem że później znajdzie się kolejna osoba która będzie uważała iż Dubois jest wciąż nie zweryfikowany a potem jeszcze inna i tyle!
Dałem do zrozumienia ze zawsze znajdzie się ktoś nie przekonany ale wszystkim się nie da dogodzić.
Daniel ma 23 lata i póki co pozdawał wszystkie swoje testy a przed kolejnymi bynajmniej nie ucieka, nawet gdyby Joyce go pokonał to w tym wieku raczej o niczym to nie przesądza bo ma chłopak jeszcze mnóstwo czasu żeby się rozwinąć i poprawić nim osiągnie zenit swoich możliwości .
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.