GREEN BELT CHALLENGE

Wszyscy, bez wyjątku, znają Turniej Bokserski o Ciupagę Góralską  którz o niej nie marzył?! Teraz doszło do przełomu! Nowy zarząd i wykorzystanie ciężkiej pracy na sali i większa promocja wyróżniających się zawodników, traktujących bardzo poważnie swoje predyspozycje, bo za zaangażowaniem i dyscyplina treningowa idą wyniki.

Tak oto zrodził się pod patronatem najbardziej prestiżowej światowej organizacji bokserskiej World Boxing Council (WBC) amatorski turniej Green Belt Challenge! Będzie nam niezmiernie miło uczestniczyć w tej, jakże potrzebnej dla naszego środowiska, nowej odsłony wizerunku pięściarza.

Zapraszamy do bezpośredniej relacji z komentarzem redaktora portalu oraz główna postać odradzającego się pięściarstwa - Grzegorza Proksę, a warto przypomnieć, że jako pięściarz dokładnie 28 sierpnia 8 lat temu, był gościem magazynu SpaRing. Jako zawodnik sięgał po największe trofea, a obecnie jako jeden z młodych w zarządzie, sprawnie zarządzający Śląskim Związkiem Bokserskim. Redakcja: nadal życzymy sukcesów! Spójrzmy na trochę historii - wtedy jeszcze z redaktorem Piotrem Jagiełło i Maciejem Dąbkowskim w nieocenionej kresce i wsparciu Emila Goski!

Grzegorz Proksa mistrzem

Turniej o Ciupagę Góralską GREEN BELT CHALLENGE w Węgierska Górka

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.