LUKE CAMPBELL vs RYAN GARCIA W LISTOPADZIE W KALIFORNII

Waga lekka urosła w ostatnich miesiącach do jednej z najmocniejszych kategorii. A wszystko przez takie walki jak ta - młody i wybuchowy Ryan Garcia (20-0, 17 KO) kontra doświadczony i wciąż zaliczany do ścisłej czołówki Luke Campbell (20-3, 16 KO).

Pojedynek będący eliminatorem do pasa WBC, należącego obecnie do Devina Haneya (24-0, 15 KO), odbędzie się listopadzie. Ostatecznie w Ameryce. Bo właśnie lokalizacja była ostatnią przeszkodą. Mistrz olimpijski sprzed ośmiu lat chciał walczyć u siebie, ostatecznie jednak odpuścił i poleci na teren rywala.

- Walka zaklepana. Grupy Golden Boy i Matchroom doszły do porozumienia. Pojedynek odbędzie się w USA, wkrótce poznamy konkretną datę - potwierdził Mauricio Sulaiman, prezydent federacji WBC. Ostateczne porozumienie osiągnięto wczoraj.

Potyczka zostanie rozegrana na zachodnim wybrzeżu, prawdopodobnie w Kalifornii. Zostanie pokazana przez platformę streamingową DAZN.

- Wszyscy cieszą się z tej walki. Będzie to trudna przeprawa, jednak nie możemy się już jej doczekać - mówi Oscar De La Hoya, promotor młodziutkiego Garcii.

- W końcu udało się doprowadzić do tej walki. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony i chcę już podpisać papiery - dodał bardzo perspektywiczny Amerykanin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.