OJCIEC FURY'EGO OSTRZEGA JOSHUĘ: MÓJ SYN TO SUPERMAN!

2020-08-11, Redakcja, Instagram

Ojciec mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), John Fury założył niedawno konto na Instagramie i okazało się to strzałem w dziesiątkę, gdyż ogromny Brytyjczyk jest nie mniej charyzmatyczny od swojego syna. W ostatnim filmie John zwraca się do czempiona IBF, WBA i WBO, Anthony'ego Joshuy (23-1, 21 KO).

JOHN FURY: WALKA Z JOSHUĄ BĘDZIE ŁATWIEJSZA NIŻ WALKA Z WILDEREM >>>

- AJ, mój przyjacielu, cały świat chce zobaczyć twoją walkę z Tysonem. I świat ją dostanie. Dostanie największą walkę w historii boksu. AJ, jesteś bardzo dobrym zawodnikiem, ale Tyson to maszyna. Ten człowiek jest wybitny, buduje wielkie dziedzictwo. On się po prostu nie męczy, może walczyć cały dzień w szybkim, mocnym tempie. Nigdy czegoś takiego nie widziałem, ten człowiek to Superman! - obwieścił ''Big John'' komentując trening syna.

Przypomnijmy, że zapowiadane na przyszły rok pojedynki Tyson Fury vs Anthony Joshua są podobno wstępnie dogadane, ale przed brytyjskimi gigantami jest obecnie sporo innych wyzwań. Fury po raz trzeci skrzyżuje rękawice z Deontayem Wilderem jeszcze w tym roku (taki przynajmniej jest plan), a Joshuę czeka walka z obowiązkowym pretendentem IBF, Kubratem Pulewem. W tle są kolejni obowiązkowi pretendenci - Dillian Whyte (domaga się walki z Furym, tymczasem 22 sierpnia skrzyżuje rękawice z Aleksandrem Powietkinem) i Aleksander Usyk, który domaga się walki z Joshuą, ale najpierw musi uporać się z Dereckiem Chisorą.

<< Powrót na stronę główną <<