GALA TYSON vs JONES JR: BADOU JACK W KARCIE WALK

2020-08-11, Redakcja, TMZ

Poznajemy kolejne szczegóły walki legend, 54-letniego Mike'a Tysona (50-6, 44 KO) z 51-letnim Royem Jonesem Juniorem (66-9, 47 KO), która czeka nas 28 listopada w Carson. Gala będzie transmitowana w systemie PPV, a karta walk stopniowo się zapełnia.

WALKA TYSONA Z JONESEM JR PRZESUNIĘTA Z 12 WRZEŚNIA NA 28 LISTOPADA! >>>

Od dłuższego czasu wiemy, że oprócz pojedynku Tyson vs Jones Jr na listopadowej gali zobaczymy starcie Youtubera Jake'a Paula z byłą gwiazdą NBA - Nate'em Robinsonem. Dziś dowiedzieliśmy się, że wystąpi także Badou Jack (22-3-3, 13 KO), były mistrz świata wagi super średniej. Mieszkający w USA Szwed wraca po grudniowej porażce z Jeanem Pascalem, a zmierzy się z Blake'em McKernanem (13-0, 6 KO).

Zza Oceanu dobiegły również wieści o sędziach punktowych walki Tysona z Jonesem Juniorem i specjalnym pasie, jaki ma zostać wręczony zwycięzcy walki legend. Pas ma zostać stworzony przez jedną z czterech najważniejszych federacji boksu zawodowego.

Przypomnijmy na koniec, że pojedynek Tyson vs Jones Jr zakontraktowano na osiem rund. Najmłodszy mistrz świata w historii wagi ciężkiej i były mistrz świata czterech kategorii wagowych będą boksować w dwunastouncjowych rękawicach (zazwyczaj używa się dziesięciouncjowych).

<< Powrót na stronę główną <<