FEDERACJA WBO ZARZĄDZA WALKĘ EWY BRODNICKIEJ Z MIKAELĄ MAYER

Kilka godzin po tym, jak grupa Matchroom poinformowała o podpisaniu kontraktu z mistrzynią WBO wagi super piórkowej Ewą Brodnicką (19-0, 2 KO) i planie organizacji starcia Brodnickiej ze zwyciężczynią dzisiejszej walki Terri Harper vs Natasha Jonas o pas WBC, federacja WBO wyznaczyła walkę Polki z obowiązkową pretendentką - Mikaelą Mayer (12-0, 5 KO).

EWA BRODNICKA ZWIĄZAŁA SIĘ Z HEARNEM - PRZED NIĄ UNIFIKACJA! >>>

Obozy Brodnickiej i Mayer otrzymały 10 dni na negocjacje w sprawie organizacji pojedynku. Jeżeli nie dojdzie do porozumienia, organizatora starcia wyłoni przetarg, minimalna kwota w przetargu to 10 tysięcy dolarów. Wkrótce powinniśmy wiedzieć więcej o tym, jak ułoży się sytuacja, gdyż plan walki unifikacyjnej z udziałem ''Kleo'' się komplikuje, przynajmniej teoretycznie.

Przypomnijmy, że w lipcu Mayer - ćwierćfinalistka igrzysk w Rio - pokonała jednogłośnie na punkty Nigeryjkę Helen Joseph w walce wieczoru gali Top Rank w Las Vegas.

- Od dawna chcemy walki z Brodnicką, w wywiadzie po swojej ostatniej walce ona wreszcie stwierdziła, że chce się ze mną zmierzyć. Więc świetnie, zróbmy to. Koronawirus opóźnił całą sprawę, ale jesteśmy gotowi. Mogę walczyć u siebie lub w Polsce - twierdziła niedawno Amerykanka.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 07-08-2020 16:39:29 
Dziwne że ta zjebana federacja nakazuje tą walkę po tym jak dowiedzieli się że Ewa podpisała kontrakt z pięknym Edkiem.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 07-08-2020 16:45:54 
I tak będzie unifikacja...
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 07-08-2020 16:47:32 
Obyś miał racje, ale to co wyprawiają te federacje naprawdę woła o pomstę do nieba:P
 Autor komentarza: Marduk
Data: 07-08-2020 17:17:29 
Niestety, ale Ewa z obydwoma będzie underdogiem. Choć z Mayer będzie łatwiej niż z Harper.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 07-08-2020 18:14:41 
Jakiż niezwykły przypadek, dzień po podpisaniu kontraktu z Hearnem...
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 07-08-2020 18:17:16 
BTW to będzie zabawne, bo do tych zapowiadanych walk nigdy nie dojdzie ze względu na wynik obowiązkowej obrony. Ciekawe co Hearn z nią zrobi później.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 07-08-2020 21:00:06 
@Zenon
Zależy co było w umowie. Jeśli zawierała jakieś obowiązkowe walki, które Brodnicka będzie musiała u Hearna stoczyć, to będzie w nich robiła za mięso armatnie z dobrym rekordem. A później ją spławi. Jeśli żadnych walk nie było a tylko jakieś mgliste ustalenia, że będzie walczyć na galach Hearna, to będzie tak samo. Bez pasa i w UK będzie workiem dla jakichś panienek, które Edek zechce wypromować. Dopóki rekord nie zrobi się dziadowski albo Ewce się nie znudzi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.