KAMIL ŁASZCZYK Z PROPOZYCJĄ WALKI Z CARLEM FRAMPTONEM

Łukasz Furman, Informacja własna

2020-08-05

Kamil Łaszczyk (28-0, 10 KO) zebrał ostatnie pochlebne recenzje, a za tym pojawiają się ciekawe, ostatnio nawet bardzo ciekawe propozycje. Podopieczny Piotra Wilczewskiego dostał zapytanie w sprawie walki z pięściarzem roku 2016, znakomitym Carlem Framptonem (27-2, 15 KO).

Irlandczyk miał za dziesięć dni skrzyżować rękawice z Vahramem Vardanyanem (21-1-1, 14 KO), jednak Ormianin nie zaboksuje 15 sierpnia w Stratford. Zaczęto szukać jego następcy i zaproponowano wrocławskiemu "Szczurkowi" potyczkę w limicie kategorii super piórkowej, czy też jak kto woli junior lekkiej (59kg).

Łaszczyk nie przyjął walki na dziesięć dni przed jej terminem, tym bardziej, że dopiero co wrócił z wakacji. On trenuje praktycznie na okrągło, lecz tym razem zrobił sobie z dziewczyną krótki urlop. A Frampton, były mistrz świata kategorii super koguciej i piórkowej, który teraz poluje na trzeci limit, pozostawał na obozie od wielu tygodni.

KAMIL ŁASZCZYK SHOW - PIOTR GUDEL BEZ ŻADNYCH SZANS >>>

Kamil jest szykowany na polską galę 26 września. W tej chwili trwają poszukiwania jego rywala... Poniżej urywki treningu wrocławianina i tarcza z trenerem Wilczewskim.