Archiwum wiadomości z dnia: 2020-08-04

 


KILKU ZAWODNIKÓW PRZYGOTOWUJE SIĘ DO WALKI Z CANELO

Decyzja w sprawie wrześniowej walki Saula Alvareza (53-1-2, 36 KO) wciąż się przedłuża. Według Eddie'ego Hearna kandydatem numer jeden do pojedynku z Canelo pozostaje zawodnik grupy Matchroom - mistrz świata WBA wagi super średniej Callum Smith (27-0, 19 KO). W treningu są również trzej inni współpracujący z Hearnem zawodnicy.


29 SIERPNIA GALA Z UDZIAŁEM CIEŚLAKA, BEDNARKA I TRYCA?

Prospekt wagi super średniej, Kamil Bednarek (4-0, 2 KO) odprawił pod koniec lipca przed czasem twardego Bartłomieja Grafkę na gali grupy KnockOut Promotions w Augustowie, a teraz zapowiada kolejną walkę - już 29 sierpnia. Zewsząd dobiegają głosy, że na tej gali główną atrakcją byłby występ niedawnego pretendenta do tytułu mistrza świata - Michała Cieślaka (19-1, 13 KO).

GŁOWACKI vs OKOLIE O PAS WBO 5 GRUDNIA W LONDYNIE?

Już wcześniej informowaliśmy Was o tym, że walka Anthony'ego Joshuy (23-1, 21 KO) z Kubratem Pulewem (28-1, 14 KO) odbędzie się 5 lub 12 grudnia. A na tej samej imprezie ma dojść do potyczki Lawrence'a Okolie (14-0, 11 KO) z Krzysztofem Głowackim (31-2, 19 KO) o wakujący tytuł mistrza świata wagi junior ciężkiej federacji WBO. Teraz poznajemy nowe szczegóły.FRANK WARREN O WALKACH FURY'EGO Z WILDEREM I JOSHUĄ

Współpromotor mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), Frank Warren wypowiedział się na temat największych walk, w których może w najbliższych kilkunastu miesiącach wziąć udział charyzmatyczny olbrzym z Wysp. Głównym celem jest oczywiście konfrontacja z rodakiem 'Króla Cyganów', mistrzem IBF, WBA i WBO Anthonym Joshuą (23-1, 21 KO).LIAM WILLIAMS OSTRO ATAKUJE EUBANKA JUNIORA, TEN ODPOWIADA

Dwaj wysoko notowani w światowych rankingach zawodnicy wagi średniej z Wysp Brytyjskich, Liam Williams (22-2-1, 17 KO) i Chris Eubank Jr (29-2, 22 KO) wdali się w kolejną ostrą wymianę zdań w mediach społecznościowych. Brytyjscy dziennikarze i kibice znów zaczęli sobie ostrzyć zęby na hitowe starcie i trzeba przyznać, że byłoby ono ciekawą opcją na przyszłość.