BERLANGA: W CIĄGU PÓŁTORA ROKU BĘDĘ GOTOWY NA CANELO!

Edgar Berlanga (14-0, 14 KO) nie tylko przewraca każdego na swojej drodze, ale jeszcze nikogo nie wypuścił poza pierwszą rundę. 23-letni bombardier z Nowego Jorku przekonuje, że w ciągu półtora roku będzie gotowy stawić czoła samemu Saulowi Alvarezowi (53-1-2, 36 KO).

Pod koniec lipca jego kolejną ofiarą okazał się Eric Moon (11-3, 6 KO). Wideo z tego ekspresowego zwycięstwa znajdziecie TUTAJ.

- Wciąż się uczę i rozwijam, ale moim celem jest tytuł mistrza świata. Na pewno potrzebuję więcej rund. W tej wadze jest dużo "killerów" i muszę być na nich przygotowany. Wciąż jestem młodym lwem w tym sporcie. Canelo to numer jeden, w tej chwili najlepszy pięściarz świata, ale w przeciągu osiemnastu miesięcy będę już na niego gotowy - zapowiada Berlanga.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 31-07-2020 10:31:11 
Nie będzie.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 31-07-2020 11:56:02 
Balanga nieźle odpłynął, widać alkohol szedł litrami. Bez zaplecza z samego topu, nikt nie pokona "Canelo" choćby ten walczył bez rąk i nóg.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 31-07-2020 20:20:48 
Moze tak byc, Canelo mysle, ze teraz jest w swojej najlepszej dyspozycji, sam jestem ciekaw jak dlugo pociagnie w takiej formie. Za 2 lata skonczy 32 lata, powoli bedzie nastepne pokolenie kozakow i kto wie.. Chociaz trzeba tez przyznac, ze Canelo wiele zdrowia nie traci w swoich walkach, wiec jedyne na czym moze stracic to na timingu i pracy nog.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.