ERYK APRESYAN: CHCĘ CORAZ LEPSZYCH RYWALI

Młody i utalentowany Eryk Apresyan (5-0, 4 KO), najlepszy polski zawodnik grup juniorskich w ostatnich latach, z sukcesami międzynarodowymi na koncie, wraca po okresie pandemii do gry.

21-latek mieszkający obecnie i trenujący w Hiszpanii zaboksuje 8 sierpnia w Marbelli. Jego rywalem będzie David Bency (14-15-1, 4 KO). To ten sam facet, który na początku marca sprawił spore problemy Michałowi Leśniakowi.

- Pomimo przerwy nieustannie trenowałem i ulepszałem swoje rzemiosło bokserskie. Wierzę, że rozwijam się w dobrym tempie. Zobaczycie nową, lepszą wersję mnie. Mam za sobą świetny zespół i czuję się dzięki temu pewny swego - nie ukrywa być może najciekawszy polski pięściarz młodego pokolenia. Póki co musimy jednak poczekać na większe wyzwania.

- Na pewno chcę dać dużo lepszy występ niż ten ostatni. Chciałbym mierzyć się z coraz lepszymi rywalami, którzy mocniej by mnie naciskali, pozwolą mi dorosnąć jako zawodnik i wyciągną ze mnie to co mam najlepsze. Chcę pokazać i udowodnić, na co naprawdę mnie stać - dodał Apresyan.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: mpjzb
Data: 29-07-2020 00:43:01 
Pięć walk, z nikim o dodatnim bilansie. W ostatniej walce leżał z gościem o rekordzie 7-53. Chyba jeszcze dłuuuga droga przed nim...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.