ROBERT PARZĘCZEWSKI: MIAŁBYM SZANSĘ Z SAUNDERSEM

Robert Parzęczewski (25-1, 16 KO) zna swoją wartość i ma swoje ambicje. Częstochowski "Arab" chętnie sprawdziłby się z mistrzem WBO wagi super średniej, Billym Joe Saundersem (29-0, 14 KO). Co Wy na to?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 22-07-2020 19:55:33 
Nie..
 Autor komentarza: teanshin
Data: 22-07-2020 20:06:41 
Niestety Arab ze swoim resume ma doświadczenie na poziomie 3-ej ligi i w walce z Cyganem zderzyłby się ze ścianą. Dwie walki np. z kimś pokroju Lemieux czy nawet Figenbutz dałyby mu jakiś pogląd na to gdzie się znajduje. Niestety tacy niezweryfikowani pięściarze za bardzo żyją w przekonaniu że są bdb po czym wchodzą do ringu z topem i widzą przepaść. Tak miał Sulęcki z Andrade, Wawrzyk z Povetkinem czy Kołodziej z Lebiedievem. W średniej czy superśredniej BJS by go rozstrzelał. Parzęczewski zamyka pierwszą 50-kę Boxreca więc o czym on w ogóle myśli?
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 22-07-2020 20:28:23 
Parzęczewski jest dość dobrze wyhajpowany, ale rzeczywistość weryfikuje - póki co nie miał żadnych rywali, którzy nie byli skazani z góry na porażkę (oprócz tego 1 w rekordzie). Żadnej poważnej walki.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 22-07-2020 20:31:34 
Akurat wymienianie Sulęckiego w tym gronie to chybiony strzał,Maciej został jak najbardziej zweryfikowany, a pojedynki z takimi pięściarzami jak Proksa, Culcay,Jacobs czy Rosado są tego świadectwem.Plamy nie dał a większość wygrał, tak więc porażka z kimś tak śliskim jak Andrade ujmy nie przynosi.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 22-07-2020 20:33:27 
Sam Robert jest totalną enigmą i jako Polak sam się musi rozszyfrować:)
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 22-07-2020 20:51:47 
Parzęczewski działa "na rympał". Zaczepia Saundersa w nadziei, że ten weźmie go sobie na podtrzymanie aktywności i liczy na fuksa. Że Anglik go zlekceważy, albo jakiś strzał życia. Sam Parzęczewski nic by na takiej walce nie stracił. Kasa pewnie byłaby znośna, porażka w rekordzie z kimś takim jak Saunders za bardzo się nie liczy a przynajmniej zobaczyłby, ile mu brakuje do ścisłego topu. Niestety, szanse na taką walkę są zerowe. Saunders pójdzie za kasą a walka z kimś takim jak Parzęczewski na pewno nie wygeneruje gotówki, do której Anglik jest przyzwyczajony.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 22-07-2020 21:05:21 
Autor komentarza: puncher48
Proksa według mnie akurat nigdy nie był na światowym poziomie i sam walnął w ścianę wychodząc do GGG. Rosado to solidny journeyman a i tak uwalił Stricza na dupę, prawdziwa weryfikacja Sulęckiego przyszła w walce z Jacobsem której pokazał się z dobrej strony, ale Andrade to już konkretnie go oprawił.
 Autor komentarza: funkykoval
Data: 22-07-2020 21:18:30 
w badmintona?
 Autor komentarza: Zartan
Data: 22-07-2020 21:33:44 
Co on pierdoli xD Gość obija samych bumów na galach w Polsce , którzy nawet nie są pewnie w rankingach żadnych , daje ostatnio mierne występy ale tak. Miały szansę. To nie jest żaden hejt tylko rzeczywistość. Parzęczewski to nie jest żaden bokser.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 22-07-2020 23:02:27 
Parzęczewski bez kariery amatorskiej ma wiele do nadrobienia.
Powinien jeździć do każdego z TOP30 w swojej wadze.

Lubię go oglądać za dynamikę, agresję ale Saunders robi go na nogach...

Sulęcki jeździł do Kesslera, aż w końcu zaskoczył walką z Proksą i później dobre walki z czołówką.
Z Andrade to nie wiem kto by sobie poradził.


Wiadomo że Parzęczewski powinien jak najczęściej występować mediach i się promować.
I to jest jeden ze sposobów.
Może na twitterze niech go wyzwie.
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 23-07-2020 08:58:31 
też bym nie porównywał Parzęczewskiego i Sulęckiego, Sulęcki przed Andrade miał kilka testów, z Andrade była deklasacja ze względu na styl a nie umiejętności, Maćkowi do topu brakuje niewiele i wiadomo to od dawna, na ile stać Roberta nie wiem, ale tak jak piszecie narazie z nikim jeszcze nie walczył, w jego walkach nie będzie takiej przepaści jak np Wawrzyka z Povietkinem, Arab jednak jest dość twardy i agresywny, niech się dalej buduje ale poprzeczka musi iść szybko w góre jeśli chce być zauważony
 Autor komentarza: Hugo
Data: 23-07-2020 09:39:25 
Pzrzęczewski jest słabo zweryfikowany, ale z grubsza wiadomo, jakie są jego mocno i słabe strony. Nie błyszczy wyszkoleniem technicznym, więc takich wyrafinowanych techników, jak Saunders powinien omijać szerokim łukiem. Bardziej pasowaliby mu rywale ofensywni, których mógłby skontrować jakimś mocnym ciosem. A więc np. John Ryder, Caleb Truax, Avni Yildirim. Najciekawszą alternatywą byłaby konfrontacja z Fiodorem Czudinowem, który też stylowo pasowałby Robertowi. Z jednej strony młodszy Czudinow to uznana firma i ewentualna wygrana Parzęczewskiego mocno wywindowałaby go we wszystkich rankingach. Z drugiej strony element rewanżu za pobitego brata miałby duży potencjał marketingowy w wypromowaniu takiej walki i mógłby sprawić, że Rosjanin nie zażądałby kasy przekraczającej możliwości naszych promotorów. Można by też wysłać Roberta do Rosji i niech to Rosjanie zapłacą za walkę główną jakiejś gali w Moskwie.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 23-07-2020 12:25:04 
Jak w ogóle można porównywać Sulęckiego przed walką z Andrade i Parzęczewskiego teraz?! Przecież Sulęcki przegrał minimalnie na punkty z Jacobsem, wypunktował Culcaya i Rosado, a wcześniej znokautował Proksę. To jest wystarczająca próba, by jasno powiedzieć że Striczu jest gdzieś w okolicach światowej czołówki.
 Autor komentarza: MirKiewicz
Data: 23-07-2020 12:30:13 
Gdyby przyjąć gradację:
1. wybitni
2. doskonali
3. bardzo dobrzy
4. solidni
5. na rynek europejski (bez ciężkiej)
...

1-3 raczej nie ma w RP nikogo. 4 - kilku, raczej nie więcej niż 6. 5 - kolejnych kilku, ale łącznie pewnie nie więcej niż 12-15. To jak trzeba umiejętnie prowadzić kariery, aby nie wpaść na minę. Plant w pięknym stylu rozbił fizycznego z Niemiec, Andrade nie dał się tknąć Sulęckiemu. A do której grupy ich można zaliczyć?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.