PPV: GERVONTA DAVIS vs LEO SANTA CRUZ 24 PAŹDZIERNIKA W UNCASVILLE

Boks zaczyna wchodzić na pełne obroty. 24 października w Uncasville na gali telewizji Showtime Gervonta Davis (23-0, 22 KO) zmierzy się z  Leo Santa Cruzem (37-1-1, 19 KO). Transmisja organizowanej w ramach projektu PBC gali odbędzie się w systemie PPV.

31-letni Leo Santa Cruz jest mistrzem świata czterech kategorii wagowych. W lipcu zeszłego roku pokonał wysoko na punkty Miguela Floresa i zdobył wakujący tytuł WBA wagi super piórkowej. Został on zwakowany przez Gervontę Davisa, który przeszedł do wagi lekkiej, ale walka z Santa Cruzem odbędzie się w limicie ww. wagi super piórkowej. Stawką jest wspomniany pas WBA.

Przypomnijmy na koniec, że w swojej ostatniej walce, w grudniu zeszłego roku 25-letni Davis pokonał przed czasem podstarzałego, lecz wciąż mocnego Kubańczyka Yuriorkisa Gamboę. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 22-07-2020 17:26:31 
Zajebista walka, stawiam na Davisa przed czasem w drugiej części..
 Autor komentarza: puncher48
Data: 22-07-2020 18:21:46 
Davis z Gamboą mnie nie zachwycił, o wiele lepiej wypadł Crawford w korespondencyjnym pojedynku, tyko Terrence walczył z najlepszym Kubańczykiem, a Gervonta wyłącznie z jego nazwiskiem.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 22-07-2020 18:53:05 
Z Gamboą Gervonta ledwie (za drugą próbą) zmieścił się w limicie lekkiej, a teraz ma boksować w super piórkowej? Takie rzeczy tylko u Canelo.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.