Archiwum wiadomości z dnia: 2020-07-20

 


MIKE TYSON ROZPOCZĄŁ SPARINGI PRZED POWROTEM (WIDEO)

30 czerwca legendarny Mike Tyson - najmłodszy mistrz świata wagi ciężkiej w historii - skończył 54 lata, ale starzeje się w świetnym stylu. Wygląda na to, że właśnie rozpoczął sparingi przed długo zapowiadanym powrotem, który wywołał w ostatnich miesiącach prawdziwe szaleństwo wśród dziennikarzy i kibiców. Z kim zmierzy się geniusz królewskiej dywizji? Tego wciąż nie wiemy, ale napięcie rośnie...


PRZED NIKODEMEM JEŻEWSKIM OTWIERAJĄ SIĘ NOWE DRZWI

Swoją jubileuszową, 20. walkę w zawodowej karierze Nikodem Jeżewski (18-0-1, 9 KO) stoczy 2 października na gali Rocky Boxing Night w Kościerzynie. Tego dnia dojdzie do finału turnieju wagi ciężkiej oraz rozpocznie się turniej kategorii junior ciężkiej. - Dla Nikodema otwierają się nowe drzwi, włącznie z kolejną ofertą pojedynku o pas EBU-EU - mówi jego promotor Krystian Każyszka.


STĘPIEŃ vs MATYJA II: TYPY BOKSERÓW I DZIENNIKARZY

Rewanż Pawła Stępnia (13-0-1, 11 KO) z Markiem Matyją (17-1-2, 8 KO) będzie walkę wieczoru sobotniej gali KnockOut Boxing Night 11 w Augustowie, której transmisją zajmie się TVP Sport. A dziś dziennikarz tej stacji, Rafał Mandes przedstawił typy 19 osób na ww. hitowy pojedynek. W gronie typujących bokserów i dziennikarzy znaleźli się dwaj redaktorzy Bokser.org.


WASILEWSKI OGŁASZA POROZUMIENIE PROMOTORÓW W SPRAWIE BALSKIEGO

W najbliższą sobotę na gali KnockOut Boxing Night 11 w Augustowie Adam Balski (13-0, 8 KO) zmierzy się z Mateuszem Kubiszynem (3-3, 2 KO). Występ Balskiego był owiany wątpliwościami dotyczącymi jego przynależności do grupy KnockOut Promotions, ale wygląda na to, że spór między Andrzejem Wasilewskim i Mariuszem Grabowskim (Tymex Boxing Promotion) został zażegnany.