THURMAN ATAKUJE MAYWEATHERA, ELLERBE ODPOWIADA

Głośno jest o odpowiedzi, z jaką spotkał się były mistrz świata wagi półśredniej, Keith Thurman (29-1, 22 KO), który od dawna ma pretensje do emerytowanego wirtuoza boksu, jednego z najlepszych zawodników wszech czasów - Floyda Mayweathera. Według Thurmana Mayweather go unikał.

BROOK CHCE THURMANA, THURMAN CHCE SPENCE'A >>>

- Gdyby Floyd Mayweather chciał ze mną walczyć, zrobiłby to lata temu. Nigdy nie chciałeś ze mną walczyć Floyd. Byłem tuż obok przez lata, byłem numerem jeden rankingu WBA. Potem federacja nadał ci status super czempiona, żeby nasze nazwiska wciąż nie pojawiały się obok siebie w dyskusji o walkach mistrzowskich - powiedział Thurman, który stracił tytuł w lipcu zeszłego roku w walce z Mannym Pacquiao i celuje obecnie w walkę z mistrzem IBF i WBC, Errolem Spence'em Juniorem. Tymczasem wpływowy doradca Mayweathera, Leonard Ellerbe, odpowiada na zarzuty pod adresem Floyda.

- Gadanie, że Floyd nie walczył z liderami rankingów o jakieś pasy brzmi śmiesznie, jeżeli reprezentuje się ten poziom, co Floyd. Mówiąc szczerze, to  Floyd nie wiedział nawet, kim był pieprzony Keith Thurman. Floyd był na zupełnie innym poziomie. Nie mam nic do Thurmana, jednak takie gadanie o Mayweatherze jest po prostu głupawe - tako rzecze jedna z kluczowych postaci z najbliższego otoczenia Mayweathera.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Olimp85
Data: 15-07-2020 22:03:34 
Floyd sporo osiągnął ale przez ostatnie lata nie walczył z młodymi mistrzami tylko z zawodnikami po porażkach tak nie poznaje się prawdziwych mistrzów skupił się tylko na forsie a np. Pacman wychodzi do każdego nawet teraz
 Autor komentarza: puncher48
Data: 15-07-2020 23:15:19 
Mayweather jr. był świetny, ale też niezwykle wyrachowany zarówno w doborze jak i stylu pokonywania swoich przeciwników, a Pacquaio niczym Holyfield był/jest bezkompromisowy i zawsze podejmuje rękawice, co niestety może go zgubić, jak stanie ostatecznie w szranki z Crawfordem, a ja osobiście bym tego nie chciał.
 Autor komentarza: ChudyByk
Data: 16-07-2020 00:02:52 
W sumie dobrze Mu odpowiedzieli...
 Autor komentarza: ChudyByk
Data: 16-07-2020 00:03:38 
Nie dostał biletu na wypłate życia. Szansa przeszła obok. Było ... minęło.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.