BETERBIJEW Z MENGIEM POD KONIEC WRZEŚNIA W JEKATERYNBURGU

Walka pomiędzy mistrzem IBF i WBC wagi półciężkiej Arturem Beterbijewem (15-0, 15 KO) a obowiązkowym pretendentem IBF - Chińczykiem Fanlongiem Mengiem (16-0, 10 KO), pierwotnie miała odbyć się 28 marca w Kanadzie. Wszystko pokrzyżowała pandemia koronawirusa, ale sprawy wracają na swoje miejsce i możemy już podać nową datę oraz lokalizację.

Pojedynek odbędzie się 25 września w Jekaterynburgu. Pomimo dużej różnicy czasowej za oceanem pokaże go stacja ESPN. Obaj pięściarze pauzują od października ubiegłego roku. Dla rosyjskiego championa będzie to pierwszy występ w ojczyźnie od czasu podpisania kontraktu zawodowego.

- Pierwotnie chcieliśmy tej walki w Quebec City, ale jako iż odpadają nam wpływy z biletu, Arturowi bardzo zależało na starcie w Rosji, gdzie pewna grupa jest w stanie zapłacić mu duże pieniądze - mówi Bob Arum, który podpisał kontrakt promotorski z Beterbijewem w 2018 roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 15-07-2020 18:01:32 
Beterbijew to prawdziwy T34, niestety oszczędny w robieniu walk, a i rywale często nie powalają na kolana, co nie zmienia faktu, że szanse Ping Ponga nie kształtują się optymistycznie, chyba że to taki wynalazek jak Liu Zige, złota medalista olimpijska w pływaniu z Pekinu.
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 15-07-2020 20:09:13 
egzekucja
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.