WALKA JOSHUY Z PULEWEM MOŻE SIĘ ODBYĆ NA STATKU

Hala O2 Arena w Londynie jest głównym kandydatem do roli miejsca, w którym dojdzie do wstępnie planowanej na listopad walki mistrza świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (23-1, 21 KO) z Kubratem Pulewem (28-1, 14 KO), która pierwotnie miała się odbyć w czerwcu na stadionie Tottenhamu w Londynie. Oprócz starcia w 02 Arena ww. pojedynek jest możliwy w dużo bardziej oryginalnym miejscu, m.in. na statku.

PROMOTOR PULEWA WŚCIEKŁY NA PROMOTORA JOSHUY >>>

- Oprócz 02 Arena w grę wchodzi walka w obecności tysiąca widzów w jakimś dziwnym, nietypowym miejscu. Mam parę asów w rękawie. Zamki, ekskluzywne hotele, może nawet statek. Chorwacja zaoferowała walkę w zabytkowym amfiteatrze, to piękny pomysł. Wciąż jesteśmy otwarci na różne możliwości. Teraz jesteśmy ograniczeni obostrzeniami z powodu pandemii, zobaczymy, czy do listopada będziemy mogli zmieścić w O2 szesnaście tysięcy ludzi - powiedział promotor czempiona, Eddie Hearn.

Przypomnijmy, że Bułgar miał walczyć z Joshuą już w 2017 roku, ale Pulewowi przeszkodziła wtedy kontuzja. Od tego czasu Bułgar pokonał Hughie Fury'ego, Bogdana Dinu i Rydella Bookera, natomiast Joshua zdążył m.in. stracić i odzyskać pasy w zeszłorocznych walkach z Andym Ruizem Juniorem. Pojedynek z Pulewem ma być dla Brytyjczyka ostatnim przystankiem przed walkami o wszystkie pasy z mistrzem WBC Tysonem Furym, ale w tle jest jeszcze m.in. obowiązkowy pretendent WBO - Aleksander Usyk, który domaga się konfrontacji z AJ'em.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 14-07-2020 19:44:21 
Najlepiej na Titanicu, albo U-21 w ostateczności kuter Ziemowita na Bałtyku ma wolny termin to połowią sobie przy okazji sandacze:)
 Autor komentarza: teanshin
Data: 14-07-2020 20:26:01 
Gorszej bzdury już dawno nie czytałem.
Podobno Elon Musk ma ich wysłać na orbitę okołoziemską bo pomysł z Hearn Square Garden nie wypalił. Waga umowna Falcon Heavy a w stawce ma być pas Deluded Union of Pandemic Association w skrócie DUPA .
 Autor komentarza: MODM
Data: 15-07-2020 11:52:23 
100 baniek + % z ppv i Wilder chętnie udostępni jacht na te parę godzin
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.