MICHAŁ OLAŚ ZADEBIUTUJE W USA 17 LIPCA W VENICE

Do amerykańskiego debiutu Michała Olasia (9-0, 8 KO) dojdzie w najbliższy piątek, 17 lipca w Venice na Florydzie. Rywalem Polaka będzie Kevin Brown (2-9, 1 KO). 

OLAŚ KONTRA PULEW W LIPCU W USA? FONFARA KOMENTUJE >>>

Bokser z Warszawy związał się niedawno kontraktem menadżerskim z Andrzejem Fonfarą i ma zamiar rozwijać swoją karierę w USA. W czerwcu mówiło się o lipcowej walce rywalizującego w wadze cruiser Olasia z utytułowanym Terwelem Pulewem, team Polaka potwierdził, że padł propozycja ze strony ludzi Bułgara, jednak na razie dojdzie do walki ''na rozgrzewkę''.

Kevin Brown to bokser delikatnie mówiąc przeciętny i nie ma koncie znaczących osiągnięć, ale z Olasiem łączy go to, że walczył również w kickboxingu. Przypomnijmy, że Olaś ma także na koncie m.in. występy w boksie tajskim i w bokserskiej lidze WSB, a także spore doświadczenie w boksie olimpijskim. To pięściarz lepszy od Browna o kilka klas, ale na zawodowstwie wciąż nie rozwinął skrzydeł i najwyższy czas, by to zrobił.

Na koniec dodajmy, że galę w Venice organizuje Melvin ''Chico'' Rivas, a transmisję z tego wydarzenia będzie można zobaczyć na stronie ubc.live w PPV.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.