ZMIANA WŁADZ ŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU BOKSERSKIEGO

Zmiana władz Śląskiego Związku Bokserskiego. W nowe struktury weszli młodzi ludzie, kojarzeni często z ringu i boksu na najwyższym poziomie - między innymi Grzegorz Proksa czy Damian Jonak.

Prezesem został Tomasz Kowalik, a wiceprezesem Damian Kuźma. Wspomniani Proksa i Jonak będą działać w wydziale promocji i marketingu. W strukturach znajdziemy również takie nazwiska jak Ludwika Buczyńskiego, Roberta Gortata, Arkadiusza Małka, Wiesława Andrzejczaka, Adama Spiechy czy Piotra Byrdego.

- Rozwaliliśmy trochę stary układ. Młodzi ludzie weszli do Zarządu i z pełną parą zabieramy się do roboty. Chcemy to wszystko naprawiać od samych podstaw, z wielkimi chęciami i ambicjami - mówi zmotywowany i pełen optymizmu Proksa, w przeszłości dwukrotny mistrz Europy zawodowców wagi średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 06-07-2020 11:21:52 
"kojarzeni często z ringu i boksu na najwyższym poziomie - między innymi Grzegorz Proksa czy Damian Jonak"
Hmm. Proksę kojarzę z boksu na najwyższym poziomie. A Jonaka z występów w ringu.
 Autor komentarza: Musi
Data: 06-07-2020 13:47:00 
Ariosto-Jonak jak by walczyl w Angli tak jak Proksa to raczej na pewno bylby Mistrzem Europy.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 06-07-2020 13:53:03 
Boże, jak Wy potraficie spłycić każdy temat ;)
Chodzi o przekaz - ludzie związani z boksem od tej drugiej strony, znający inne realia, zabiorą się za coś, na czym pewnie dużo lepiej się znają niż ich poprzednicy. To powinno być najważniejsze dla Was, a nie spieranie się o klasę sportową DJ ;)
Pzdr.
 Autor komentarza: Musi
Data: 06-07-2020 14:02:16 
Furmi piszesz chyba do Ariosto,ktory zanizyl klase Jonaka,wiec mu rozjasnilem sytuacje bokserow walczacych tylko w Polsce.Swoja droga to dobrze ze sa w Zwiazku,troche na pewno sie polepszy.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 06-07-2020 14:14:07 
Ja wiem, zgoda, ale zaraz pójdzie lawina komentarzy porównujący GP z DJ ;) To nie zarzut, tak tylko wtrąciłem do dyskusji. Pzdr.
 Autor komentarza: Musi
Data: 06-07-2020 23:03:13 
Furmi ok no problem thanks.Co do lawiny wpisow to pamietasz przd laty jak takowe byly po 500 szt.:)Pozniej Ring.pl i Boks.org zaczelliscie wprowadzac poprawnosc polityczana i oprocz oszolomow banowac.Teraz jest powrot ale jeszcze daleko do tamtych lat.Pozdr.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 07-07-2020 16:47:06 
Co tu porównywać, Proksa kilka razy boksował na najwyższym poziomie, a Jonak - przez 40 walk - nigdy. Takie są fakty. Może gdyby walczył w Anglii, toby było inaczej. Ale nie walczył i nie było. Co do klasy sportowej się nie wypowiadam, bo nikt jej nigdy nie zweryfikował. Cieszę się z faktu, że osoby znające się na boksie objęły te funkcje.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.