RYDER I SMITH GOTOWI NA WRZEŚNIOWĄ WALKĘ Z CANELO

Po tym jak Billy Joe Saunders wycofał się z dalszych negocjacji w sprawie walki z Saulem Alvarezem (53-1-2, 36 KO), natychmiast na ochotnika zgłosił się John Ryder (28-5, 16 KO). Kilkanaście godzin później swoją gotowość potwierdza również Callum Smith (27-0, 19 KO), mistrz WBA kategorii super średniej.

- Będę gotowy na wrzesień i jeśli Canelo szuka partnera do tańca, mogę nim być - stwierdził Ryder.

- Przed pandemią dwoma głównymi kandydatami do walki z Canelo byli Callum oraz Saunders. Skoro jeden z nich wypadł z tego wyścigu, to wydaje się, że to mój zawodnik powinien stanąć naprzeciw Alvareza. Kibice stęsknili się za dużymi walkami, a to byłaby naprawdę duża walka. W końcu spotkałoby się dwóch mistrzów magazynu The Ring w swoich kategoriach. To świetne zestawienie i powrót do wielkiego boksu - przekonuje Joe Gallagher, szkoleniowiec Smitha.

- Początek pandemii wykorzystałem na spędzeniu czasu z rodziną i naprawdę cieszyłem się tymi chwilami. Od kilku tygodni jednak trenuję. Jestem gotowy na ciężki obóz przygotowawczy i wrześniową walkę. Oczywiście ekipa Canelo będzie ciąć koszty, bo stracą trochę na sprzedaży biletów, ale z drugiej strony to platformie DAZN powinno zależeć na sprowadzeniu dla niego naprawdę solidnego przeciwnika. W przeciwnym wypadku zaczną tracić subskrybentów. Czekam więc na ofertę, DAZN i grupa Golden Boy znają mój numer - mówi sam Smith.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 03-07-2020 15:54:52 
Jeśli rudy wybrałby Smitha to nawet bym powiedział - brawo. Pytanie, czy nie skończy się na Muracie, bo Alvarez raczej nie porywa się na zawodników niepokonanych, młodych, będących w swoim prime.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 03-07-2020 16:00:30 
Murata by mnie też zadowolił. Boję się, że skończy się na Ryderze...
 Autor komentarza: Polakos
Data: 03-07-2020 19:16:12 
Ja przede wszystkim mam nadzieję, że wrześniowa walka Canelo się odbędzie, bo sytuacja na świecie jest jaka jest, widownia może być ograniczona więc niewykluczone, że nie będą chcieli robić jakiegoś dużego wydarzenia z udziałem Alvareza, więc wtedy nawet takiego Rydera trzeba przyjąć.
 Autor komentarza: samqualis
Data: 04-07-2020 11:55:28 
Ja mam nadzieje ze Canelo wybierze Szeremete,niepokonany,mlody i w prime :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.