BRAT WILDERA Z JESZCZE DZIWNIEJSZĄ TEORIĄ PORAŻKI Z FURYM

Marsellos Wilder (5-2, 2 KO) - młodszy brat Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO), ma zaskakujące i trochę głupie szczerze mówiąc poglądy na temat porażki "Brązowego Bombardiera" z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO).

31-latek oskarża pośrednio "Króla Cyganów" o oszustwo i majstrowanie przy rękawicach. Anglik miał rzekomo bić jego brata używając jakiegoś tępego przedmiotu. I jakoś trudno oprzeć się osądom, że tępe są tego typu wymówki...

- Lekarze podczas badań po walce znaleźli wgniecenie na głowie Deontaya, spowodowane uderzeniem tępym narzędziem. Żadna rękawica ani pięść nie są w stanie wyrządzić takich krzywd i śladów. Tata powiedział mi kiedyś, że jeśli wyciągniesz broń, lepiej zabij tego kogoś, bo jeśli tego nie zrobisz, ten ktoś może wrócić i zabić ciebie. Prawdziwy król wkrótce znów powróci i powstanie. Idziemy po krew - zapowiada młodszy z Wilderów.

Wcześniej Deontay tłumaczył lutową porażkę zbyt ciężkim strojem, w jakim wyszedł do ringu. Więcej o tym przeczytacie TUTAJ.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 29-06-2020 16:25:36 
A może to ten hełm który ubrał zrobił mu wgniecenie na tym durnym łbie. Kretym wspomina o tępym narzędziu gdzie jego brat ma wszczepione rzekomo metalowe płytki w prawej ręce.
Widzę że bujna wyobraźnia to taka domena Wilderów.
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 29-06-2020 16:45:25 
To ma sens Fury na pewno miał niewidzialny młot Thora którym tłukł Deontaya bo przecież to nie możliwe żeby pół bóg mógł paść po ciosie zwykłego śmiertelnika i w dodatku o zgrozo białego.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 29-06-2020 17:43:38 
I wszystko jasne. Fury pokonał Wildera jego własną bronią - kazał sobie wszczepić w dłoń tytanowe elementy :)
 Autor komentarza: tapir
Data: 29-06-2020 19:43:34 
Steve Cunningham, Errol Spence i inni ludzie ze środowiska bokserskiego wierzą, że Fury majstrował przy rękawicach. To jeden z filmów:
https://www.youtube.com/watch?v=SwbZjpyzrlM

Chciałem tyko przypomnieć, że Cunninghama można uznac za eksperta w tej sprawie. Tu dołączam film z wyboru rękawic przed walką Głowacki vs Cunningham:
https://www.youtube.com/watch?v=FB2CxXhozH0
 Autor komentarza: tapir
Data: 29-06-2020 19:47:17 
Trzeba przyznać, że trener Lapin to jednak fachowiec.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 29-06-2020 20:55:29 
Wypowiedzi Wildera i jego otoczenia to jakieś smutne nieporozumienie.
Sposób w jaki przyjął porażkę, jakimi teoriami ją próbował wytłumaczyć on i jego ludzie sprawia że jedno określenie na jego osobę przychodzi mi do głowy:
PAJAC.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 29-06-2020 21:39:27 
Marsellos się myli! Fury ukrył w rękawicach dynamit. Podczas klinczów wsadził go Deontayowi do ucha a potem odpalił pierdnięciem. Które dodatkowo przytruło mistrza, odbierając mu resztki szans. Deontay miał świadomość planowanego oszustwa, dlatego zamierzał walczyć w specjalnym hełmie, ale rasistowska komisja złożona z samych białych mu to uniemożliwiła. Tak czy inaczej walka do unieważnienia...
 Autor komentarza: khorne
Data: 30-06-2020 11:37:05 
brat Wildera jakieś pojęcie o oszustwie ma. W końcu złapany został na dopingu ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.