BILLY JOE SAUNDERS I BEN DAVISON BRONIĄ DANIELA KINAHANA

Po serii artykułów i interwencji irlandzkiego rządu w sprawie związków narkotykowego bossa Daniela Kinahana z wielkim boksem (przede wszystkim z organizacją przyszłorocznych walk Tyson Fury vs Anthony Joshua), Tyson Fury i Bob Arum oficjalnie zakończyli współpracę z kontrowersyjnym Irlandczykiem. Tymczasem były trener Fury'ego, Ben Davison i mistrz świata wagi super średniej Billy Joe Saunders nadal prowadzą wybielającą kampanię.

TYSON FURY I KONTROWERSYJNY DANIEL KINAHAN ROZSTAJĄ SIĘ W ZGODZIE >>>

- (...) Daniel zawsze radzi sobie ze wszystkimi problemami, poświęca się i wszystko dla nas organizuje (...) Czy naprawdę rząd chce wywrzeć tak dużą presję na uczciwym biznesmenie? On zrobił tak wiele dla irlandzkiego i światowego boksu... Znam Daniela od lat i nigdy nie słyszałem od niego ani od żadnego członka jego rodziny słowa o przemocy. Zawsze był tylko boks. W Stanach Zjednoczonych Daniel był jednym z głównych negocjatorów podczas wielkich walk. Ludzie gadają, że zamordował wielu ludzi, że jest dilerem. Ale gdzie dowody? Ludzie łatwo rzucają oskarżenia i niszczą innym życie (...) - powiedział Saunders.

- Ludzie wierzą w teorie spiskowe i twierdzą, że media kłamią, ale wierzą mediom, jeśli chodzi o historie związane z Danielem. Nie widzą, że to propaganda. Daniel wykonał dla boksu fenomenalną pracę (...) Don King ma kryminalną przeszłość i zorganizował największą walkę w historii boksu. Bernard Hopkins ma kryminalną przeszłość i jest wielokrotnym mistrzem świata, świetnym promotorem. Ludzie, którzy atakują Daniela, myślą tylko o sobie, nie myślą o boksie (...) - dodał Davison.

Wyżej wymienieni panowie wypowiedzieli się oczywiście dla wspieranego przez Kinahana, bardzo popularnego kanału Youtube IFL TV. Ostatnio sporo pisaliśmy o Kinahanie, więc jeśli nie znacie jeszcze sprawy i chcecie poznać więcej szczegółów jego działań, zapraszamy do serwisu specjalnego poświęconego Tysonowi Fury'emu. TUTAJ >>> znajdziecie dużo informacji, oczywiście nie tylko o ciemnej stronie boksu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: bloki1984
Data: 28-06-2020 18:37:43 
W Arabii Saudyjskiej nagminnie łamane są prawa człowieka ale organizowanie gal w tym kraju podoba się wszystkim bo araby sypią kasa. Pewnie większość z ludzi tam walczących będzie pierdolić jacy oni są zaangażowani w pokój na świecie, walkę z rasizmem i tego typu rzeczami, ale branie pieniążków od oprawców im nie śmierdzi. Pożyteczni idioci.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.