JACK CULCAY vs ABASS BARAOU 28 SIERPNIA W BERLINIE

Niemieckie media donoszą, że 28 sierpnia w Berlinie dojdzie do bardzo ciekawej walki Jacka Culcaya (28-4, 13 KO) z Abassem Baraou (9-0, 6 KO). To zestawienie w wadze junior średniej będzie konfrontacją o dużym ciężarze gatunkowym.

Po pierwsze walka ta jest starciem numeru siedem w rankingu IBF (Culcay) z numerem osiem (Baraou). Po drugie Culcay i Baraou to bardzo utalentowani reprezentanci dwóch pokoleń niemieckiego boksu. 34-letni ''Golden Jack'' był m.in. mistrzem świata w boksie olimpijskim (2009) i wicemistrzem Europy (2008), a także zawodowym mistrzem świata w wadze junior średniej (tytuł Regular). Natomiast 25-letni Baraou był brązowym medalistą mistrzostw świata (2017) i mistrzem Europy (2017) w boksie olimpijskim. Pikanetrii dodaje fakt, że Baraou jest promowany przez grupę Sauerland Event, zajmującą się w przeszłości karierą Culcaya.

W swojej ostatniej dotychczas walce Culcay wygrał na punkty z Howardem Cospolite 12 czerwca w hali berlińskiego studia Havelstudios. Właśnie tam ma się odbyć konfrontacja z Baraou, który ostatnią walkę stoczył w styczniu, wygrywając przed czasem z Abrahamem Juarezem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.