OLAŚ KONTRA PULEW W LIPCU W USA? FONFARA KOMENTUJE

Portal Boxrec wpisał na swoją stronę internetową walkę Michała Olasia (9-0, 8 KO) z Bułgarem Terwelem Pulewem (15-0, 12 KO). Polski pięściarz trenujący aktualnie w Stanach Zjednoczonych według serwisu statystycznego miał z Pulewem zmierzyć się 11 lipca. Po tej informacji szybko zareagował Andrzej Fonfara, który pomaga Olasiowi w prowadzeniu jego kariery. 

- Olas vs Pulev 11 Lipca - Las Vegas. Propozycja była, przeanalizowaliśmy za i przeciw i teraz do tej walki nie dojdzie. Debiut Michała w USA 17 lipca w Miami, a do rozmów z Bułgarem wrócimy pod koniec tego roku. Mamy go na celowniku - napisał na swoim Twitterze były pretendent do tytułu mistrza świata wagi półciężkiej.

Tak jak napisał Fonfara, swój dziesiąty pojedynek na zawodowych ringach Olaś stoczy 17 lipca w Miami. To duży zwrot w karierze Michała. Za nim cztery lata kariery, która łagodnie rzecz ujmując nie była dobrze prowadzona. Olaś nie poczynił przez ten czas żadnych widocznych postępów. Rozpoczęcie współpracy z Fonfarą może sprawić, że polski pięściarz może liczyć na duże zmiany.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 22-06-2020 12:17:11 
A jakie byly przeciw? Przeciez Terwel to zaden kozak, a ma dobre nazwisko po bracie i zero w rekordzie.. Lepiej caly czas obijac kotletow i konczyc walki w kilka rund, ktore kompletnie nic nie daja bokserowi poza podbudowaniem jego wlasnego ego.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 22-06-2020 12:18:54 
No i w dodatku wystraszyli sie goscia, ktory dochodzi do 40.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 22-06-2020 15:56:16 
Fonfara doskonale pokierował swoją własną karierą przy udziale brata Marka. Gdyby istniał jakiś obiektywny współczynnik osiągnięcia/talent, to w jego przypadku byłby on bardzo wysoki. Nie znaczy to bynajmniej, że Fonfara był beztalenciem, ale jak na swoje możliwości osiągnął bardzo dużo zarówno w sensie sportowym, jak i finansowym.

Można więc mieć nadzieję, że karierą Olasia pokieruje równie dobrze. Terweł Pulew na dziś jest dla niego o rozmiar "za duży", ale już za pół roku może być w sam raz. Na razie Olaś potrzebuje przetarcia w USA z kimś z trochę niższej półki, bo jego dotychczasowa kariera była prowadzona fatalnie. To jest interesujący bokser i mimo dość zaawansowanego wieku może coś wartościowego osiągnąć. Oczywiście w wadze cruiser, a nie w ciężkiej.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 22-06-2020 20:17:39 
Nie wiem czy Olasia można nazwać prospektem, chłop ma 31 lat i tylko 9 walk z czego 7 z zawodnikami o ujemnym rekordzie i jeden debiutant. Nie wiem co widział w nim Fonfara, ale niech mu się wiedzie jak najlepiej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.