RUSZAJĄ ZDJĘCIA DO FILMU O TYSONIE, JAMIE FOXX W ROLI GŁÓWNEJ

Wznowiono prace nad filmową biografią Mike'a Tysona, co potwierdził aktor, który wcieli się w rolę najmłodszego czempiona w dziejach wagi ciężkiej - Jamie Foxx. Tyson wraca zatem zarówno w ringu (intensywnie szykuje się do walki, co śledzą media i kibice na całym świecie), jak i na ekranie.

BRIGGS O POKAZOWEJ WALCE Z TYSONEM: WE DWÓJKĘ ZSZOKUJEMY ŚWIAT! >>>

Już w 2008 roku pojawiły się pierwsze wiadomości o filmowej biografii poświęconej historii Tysona. Z wielu powodów projekt wciąż przekładano, jednak wszystko wskazuje na to, że w końcu rusza pełną parą. Nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących reżyserii i scenariusza, być może reżyserią zajmie się Martin Scorsese (przymierzany do tego projektu w przeszłości), ale nie zostało to potwierdzone.

- Czy projekt rusza? Zdecydowanie tak. Tworzenie obrazów biograficznych to trudna sprawa. Czasami zajmuje to nawet 20 lat - od przymiarek do zrobienia filmu. Mogę natomiast powiedzieć, że oficjalnie ruszyliśmy w tę stronę. Nie mogę się doczekać, aż ludzie zobaczą, co udało nam się osiągnąć (...) Tym, co cieszy mnie najbardziej, jest fakt, że zobaczymy wiele różnych wersji Mike’a. Każdy ewoluuje, zmienia się. Każdy startuje w dobrym lub złym miejscu. Mike Tyson jest bardzo złożoną postacią, a gdy widzowie w różnym wieku zobaczą nasz film, zrozumieją drogę tego czowieka - powiedział Foxx, który mocno pracuje nad masą mięśniową i ma ważyć ok. 100 kilogramów jako młody Mike, a potem zwiększyć masę i w późniejszym etapie zdjęć ważyć grubo ponad 110 kilogramów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tapir
Data: 19-06-2020 19:54:54 
W końcu! czekam na ten film od lat! Nawet niedawno sprawdzałem na filmweb czy coś się ruszyło. Scorsese to gwarancja jakości.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 19-06-2020 20:06:38 
Tyson i Foxx praktycznie są w tym samym wieku więc nie wiem jak wyjdzie mu wykreowanie postaci Tysona, wszystko zależy od tego z jakich lat Tysona miałby zagrać. Pamiętam że faktycznie od lat mówi się o tym filmie. Pierwszy film o Tysonie powstał w chyba w 95r i chyba nie był zbytnim hitem. Michael Jai White był dobrym wyborem do zagrania młodego Mika, ale sam film jednak średni. Foxx to bardzo dobry aktor i ma większe szanse na sukces, nie mniej ciężka rola przed nim.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 19-06-2020 21:04:57 
Dobry tandem,a to przepis na sukces, o ile nie są już po swoim prime.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.