MURAT GASIJEW WRÓCI W KOŃCU JESIENIĄ W SWOJEJ OJCZYŹNIE?

Już prawie dwa lata minęły od czasu punktowej porażki Murata Gasijewa (26-1, 19 KO) z Aleksandrem Usykiem w finale turnieju WBSS. Rosjanin od razu po niej poddał się operacji i zapowiedział powrót już w wadze ciężkiej. Do tej pory jednak walka z Usykiem to ostatni występ mocarza z Władykaukazu.

Rehabilitacja przeciągała się w nieskończoność, a powroty byłego zunifikowanego mistrza świata kategorii cruiser kilkukrotnie przekładano. Teraz pojawia się w końcu światełko w tunelu.

Umar Kremlijew, sekretarz generalny Rosyjskiej Federacji Bokserskiej, poinformował, że bardzo prawdopodobny jest występ Murata na jesień podczas gali w Soczi. - To prawda, planujemy walkę Gasijewa w Soczi, ale na pewno nie odbędzie się ona w lecie, tylko najwcześniej na początku jesieni - potwierdza Kremlijew.

MURAT GASIJEW KONTRA ADAM KOWNACKI? TEGO CHCE TRENER ROSJANINA >>>

Gasijew miał pierwotnie wrócić w lipcu 2019 z Joeyem Dawejką. Potem na tapecie był październik 2019, grudzień oraz występ 29 lutego 2020 i walka z Jerrym Forrestem. Za każdym razem okazywało się, że Gasijew wciąż nie jest gotowy do powrotu. Oby więc na jesień 2020 rosyjski bombardier mógł w końcu wyjść do ringu...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 18-06-2020 19:13:26 
Niech wraca jak najszybciej bo dobrze się go ogląda.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 18-06-2020 20:20:53 
Coś mi się wydaje że chłop się popsuł na dobre, życzę zdrowia i powrotu, ale słabo to widzę skoro przez 2 lata nie wyzdrowiał.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 18-06-2020 22:56:28 
Rozpada się jak Haye w starciach z Bellew, to niepokojące i kiepski prognostyk, bo styl walki ma zarówno efektowny, jak i efektywny, ale fizycznie widać niedomaga, a szkoda by było,aby start w królewskiej kategorii w jego przypadku nie wypalił.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 19-06-2020 00:02:14 
Puncherzy często się rozpadają. Pamiętam jakie problemy z dłońmi miał Bojcow - młody chłopak był, a już bardzo wyeksploatowany. Oczywiście jeszcze pił dużo przy tym wszystkim, ale ręce mu odmawiały posłuszeństwa.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.