TOP 100 SPORTOWCÓW XXI WIEKU: PACQUIAO NAJWYŻEJ Z BOKSERÓW

Hiszpański dziennik sportowy Marca porwał się na stworzenie listy stu najlepszych sportowców XXI wieku. Zwyciężył Michael Phelps, w pierwszej dziesiątce mamy też m.in. dwóch tenisistów i dwóch piłkarzy. A jak sklasyfikowano reprezentantów sportów walki?

Na szesnastym miejscu znalazł się Manny Pacquiao, na dwudziestym szóstym genialny francuski judoka Teddy Riner, na trzydziestym Floyd Mayweather Jr, na czterdziestym dziewiątym Conor McGregor, na siedemdziesiątym siódmym Giennadij Gołowkin, a na dziewięćdziesiątym ósmym Władimir Kliczko. Wygląda więc na to, że największe kontrowersje może budzić to, iż na liście umieszczono tylko jednego zawodnika MMA. Jakie jest Wasze zdanie?

1. Michael Phelps (pływanie)

2. Usain Bolt (lekkoatletyka) 

3. Roger Federer (tenis) 

4. Rafael Nadal (tenis)

5. Kobe Bryant (koszykówka) 

6. Tiger Woods (golf) 

7. Lionel Messi (piłka nożna)

8. Lewis Hamilton (Formuła 1) 

9. Valentino Rossi (wyścigi motocyklowe) 

10.  Cristiano Ronaldo (piłka nożna) 

16. Manny Pacquiao 

26. Teddy Riner

30. Floyd Mayweather Jr

49. Conor McGregor

77. Giennadij Gołowkin 

98. Władimir Kliczko

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 16-06-2020 20:03:13 
Mamy raptem 20 lat tego stulecia, wic takie podsumowanie 1/5 stulecia, ale jeśli już to robimy, to cięzko przyczepić się do pierwszej 10.
Nie dziwi mnie obecność takich pieściurzy jak Manny i Floyd, ale już obecność Golovkina a brak Alvareza trochę mnie zaskoczyła, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Najwyrazniej ten hiszpański dziennik sportowy potrafi doconić prawdziwych sportowców i to kto w ringu był dwukrotnie lepszy, a nie koksiarza i wnuka sędziów z ciepłego kurwidołka.
 Autor komentarza: kuba2
Data: 17-06-2020 08:14:18 
Dwukrotny mistrz olimpijski, prawdopodobnie najlepszy olimpijski bokser w historii i genialny profi Łomaczenko już teraz powinien być duzo wyżej niz np Gołowkin.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 17-06-2020 08:17:13 
I najwyraźniej bardziej ten dziennik ceni Pacmana, który nie wymachiwał co trochę plikiem banknotów i nie wysiadywał swojego zera w rekordzie jak Floyd, nie dopisywał do rekordu McGregorów.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 17-06-2020 11:33:17 
kuba2

396-1 na niwie amatorskiej robi wrażenie, w dodatku potwierdzone to wieloma sukcesami. Na zawodowstwie również nie próżnuje, zdobywając kolejne skalpy i pnąc się na szczyty w kolejnych kategoriach wagowych, jednak mimo genialnych wręcz wirtuozerskich umiejętności, niedługo pewnie zabraknie Wasylowi warunków fizycznych i liczę, iż nie wpadnie na idiotyczny pomysł mierzenia się z kolosami z co raz to wyższych wag.
 Autor komentarza: Gogolius
Data: 17-06-2020 12:19:57 
Riner bardzo nisko. Porównując jego dominację w sporcie, to spokojnie można by go postawić koło Woodsa, Bolta czy Phelpsa.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.