BRIGGS O POKAZOWEJ WALCE Z TYSONEM: WE DWÓJKĘ ZSZOKUJEMY ŚWIAT!

48-letni Shannon Briggs (60-6-1, 53 KO) przekonuje, że jest w znakomitej formie fizycznej i wkrótce zobaczymy go w pokazowej walce z Mike'em Tysonem, który wróci do boksu po piętnastu latach przerwy na pokazowe starty.

Kiedy "Żelazny Mike" ogłosił swój powrót, natychmiast pojawiły się bajeczne od strony finansowej oferty - czy to za normalne walki bokserskie, czy walki na gołe pięści. Do tego stopnia, że federacja BKFC dawała mu aż 18 milionów dolarów za potyczkę na gołe pięści z Wanderlei'em Silvą. Mimo wszystko były mistrz świata wagi ciężkiej odrzucił tę ofertę. Więcej o tym przeczytacie TUTAJ.

- Czekam na walkę z Tysonem. Wychowywaliśmy się w Brownsville na Brooklynie i Mike zawsze był dla mnie inspiracją. Pod koniec roku stoczymy walkę pokazową na zasadach bokserskich. We dwójkę zszokujemy świat. Już teraz jestem w świetnej formie, a za trzy miesiące będę w fenomenalnej dyspozycji - zapowiada Briggs.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 15-06-2020 19:01:53 
Zaszokują świat jak przejdą testy antydopingowe:P
 Autor komentarza: teanshin
Data: 15-06-2020 19:28:46 
Champ to mega pozytywny człowiek, ale bredzi aż nie da się tego czytać. On wraca od 4 lat i umawiał się na walki chyba już ze wszystkimi, także wiadomo.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.