ROSJA, ANGLIA, USA - NOWE GALE I NOWE ZESTAWIENIA

Boks wraca na dobre. Mieliśmy już galę w Polsce, grupa Top Rank zagościła już dwukrotnie na antenie stacji ESPN, a teraz pora na inne rynki. Pojawiają się terminy gal i konkretne zestawienia.

Eddie Hearn już 25 lipca zrobi pierwszą imprezę z serii Fight Camp w ogrodzie w wielkiej posiadłości należącej do jego rodziny. Brytyjski promotor potwierdził walkę Jordana Gilla (24-1, 7 KO) z Reece'em Bellottim (14-3, 12 KO) w wadze piórkowej.

Tego samego dnia zostanie przywrócony projekt PBC, czyli gale organizowane przez Ala Haymona. Na pierwszy rzut pójdzie gala pokazywana przez stację FOX, a naprzeciw siebie w dywizji półśredniej staną Thomas Dulorme (25-3-1, 16 KO) i Jamal James (26-1, 12 KO).

Wracając do Top Rank. Wygląda na to, że choć kontrakty nie zostały jeszcze podpisane, znaleziono już rywala dla Oscara Valdeza (27-0, 21 KO). Naprzeciw niego ma stanąć twardy Jayson Velez (29-6-1, 21 KO). Jeśli faworyzowany Valdez wygra, w kolejnym starcie ma spotkać się z Miguelem Bercheltem (37-1, 33 KO), championem WBC kategorii super piórkowej, czy też jak kto woli junior lekkiej.

Dobry boks ma wrócić do Rosji w sierpniu. Tamtejsi kibice ostrzyli sobie apetyt na majowe starcie Rusłana Fajfera (25-1, 16 KO) z Dmitrijem Kudriaszowem (24-3, 23 KO), czyli zawodników szerokiej światowej czołówki wagi junior ciężkiej. Nie przyklepano jeszcze tej walki, wygląda jednak na to, że panowie zmierzą się między sobą właśnie w sierpniu na ringu w Soczi.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 15-06-2020 12:47:48 
Kudriaszow to ma przerąbane. Mieć takie pierdolnięcie i jednocześnie taką szklankę to jakieś przekleństwo. Jeszcze gdyby facet był dobry w defensywie. No ale i niego jest tak- albo ja znokautuje Ciebie, albo Ty mnie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.