LOPEZ PROWOKUJE: CAŁY ŁOMACZENKO JEST ROZMIARÓW MOJEGO BICEPSA

Starcie Wasyla Łomaczenki (14-1, 10 KO) z Teofimo Lopezem (15-0, 12 KO) o pełną dominację w wadze lekkiej wstępnie zaplanowano na wrzesień. Faworytem bukmacherów będzie Ukrainiec, ale Leo Santa Cruz (37-1-1, 19 KO) - przymierzany do walki z Gervontą Davisem (23-0, 22 KO) w tym samym limicie, ostrzega przed lekceważeniem wybuchowego młodzieńca z Brooklynu.

Lopez udowodnił już swoją klasę i pokazał, że potrafi znokautować jednym ciosem. Zasiada zresztą na tronie IBF wagi lekkiej. Trzy pozostałe pasy należą do "Matrixa" zza naszej wschodniej granicy. Różnica między nimi jest taka, że Lopez zaraz pójdzie w górę, a Łomaczenko został trochę sztucznie "dopompowany" do wagi lekkiej i zapowiada raczej powrót z kilogramami w dół. To - czyli rozmiary i siła fizyczna, zdaniem Santa Cruza może przeważyć szalę zwycięstwa na korzyść młodziutkiego Amerykanina.

- Naprawdę bardzo czekam już na ich pojedynek. Z tego co słyszę, mają zaboksować na stadionie drużyny NFL Las Vegas Raiders, który mógłby przyjąć nie więcej niż 10 tysięcy kibiców. To będzie naprawdę świetna walka i wcale nie jest tak łatwo przewidzieć końcowy wynik jak niektórzy twierdzą. Oczywiście Łomaczenko to kapitalny bokser, świetnie się porusza i umie bardzo dużo. Ale Teofimo będzie młodszy, silniejszy fizycznie, a w dniu walki dużo większy. To dla niego bardziej naturalna waga niż dla Wasyla. Nie mam wątpliwości, że jeśli Lopez trafi czysto mocnym ciosem, to zrani i przewróci Łomaczenkę. To dynamiczny i naprawdę silny chłopak - uważa Santa Cruz.

Sytuację w podobnym tonie podkręca sam Lopez. - Przecież cały Łomaczenko jest rozmiarów mojego jednego bicepsa!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: TheCook
Data: 12-06-2020 09:21:41 
Rozumiem ze taka gadka nakreca tylko ten pojedynek i robi mu wieksze "show" ale juz nie jednokrotnie we wspolczesnym boksie pokazane bylo ze sila to tylko jeden z atutow i nie oznacza ze Lopez dzieki temu jest na wygranej pozycji. Dla mnie przebieg pojedynku bedzie podobny do tego w ktorym The Money zabral do szkoly boksu mlodego rudego.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 12-06-2020 09:49:51 
Łomaczenko jak Roy Jones jr. u szczytu, a nie schyłku jak z Tarverem, poza tym Lopez to nie Antonio.Wasyl to za wysokie progi dla Teofimo, jakby o tym nie wiedział niech zasięgnie porady u Waltersa, lub Rigondeaux.
 Autor komentarza: CassiusClay93
Data: 12-06-2020 17:09:17 
Lopez dopiero za kilka fal wkroczy w swój pełny prime zaś Wasyl od paru lat w pełnym sztosie.UD dla Łomaczenki:]
 Autor komentarza: kiler
Data: 14-06-2020 19:04:32 
Tak lopez pokona przez nokaut łomaczenke juz łoma traci swe atuty w takich wagach długo sie nie króluje
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.