GRABOWSKI: PRAWDOPODOBNA WALKA SIWEGO Z BODZIOCHEM

Zmiany, zmiany. Mariusz Grabowski wraz z Mateuszem Borkiem będą od teraz organizować swoje gale na antenie TVP Sport. Z szefem stajni Tymex Boxing Promotion porozmawialiśmy o gali zaplanowanej na 10 lipca w Łomiankach (podczas wywiadu funkcjonował jeszcze późniejszy termin) i zestawieniach na rozpisce.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 04-06-2020 21:59:56 
To Bodzioch nie schodzi jednak do cruier? xD

Kariera Siwego to w ogóle jakiś fenomen. 20 walk, 10 lat na zawodowstwie, a najwięksi dotychczasowi rywale to zwłoki Aleksieja Mazikina i Michaela Sprotta. Ja nie kumam do końca o co chodzi, czy on ma zostać niepokonaną legendą polskiego boksu, nigdy nie zarobić i tak naprawdę nigdy zacięcie nie walczyć?

Natomiast cieszy mnie, że ktoś takie zestawienia poważnie chce robić, obijanie się na własnym podwórku ze sobą to budowanie jakichś rywalizacji i wyłanianie tych lepszych pięściarzy do dalszych podbojów. Wasyl może zacząć naprawdę blado wypadać z tym obijaniem przez swoich zawodników sympatycznych Węgrów, kiedy max co 2 miesiące będzie gala z takimi rywalizacjami.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 05-06-2020 07:43:29 
Bodzich jest na początku swojej drogi więc może tym razem Siwy się nie wystraszy i zdecyduje na takiego przeciwnika.
 Autor komentarza: Yaponka
Data: 05-06-2020 17:07:31 
Czy zna ktoś gorzej prowadzoną karierę niz Marcina Siwego? Przecież nawet ten rekord jest niesprzedawalny w poważnym boksie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.