GROMDA, CZYLI MAŁY RING, GOŁE PIĘŚCI I GWARANTOWANE NOKAUTY

Najbardziej krwawy ze sportów walki wielkimi krokami zbliża się do Polski. Już w sobotę podczas gali GROMDA Fight Club kibice będą mogli się emocjonować jedynym w swoim rodzaju turniejem bokserskim na gołe pięści. Zwycięzca wróci do domu bogatszy o 100 tysięcy złotych. Wydarzenie będzie dostępne w usłudze Pay-Per-View za jedyne 19,99 zł.

Pięściarze wyjdą do ringu o wymiarach 4 x 4 metra - w praktyce arena będzie więc niemal o połowę mniejsza niż ta znana z boksu zawodowego i o wiele mniejsza od tych używanych w MMA. Mało miejsca, czyli mało chodzenia, a więcej aktywnej i dynamicznej walki z pewnością zagwarantuje efektowne nokauty!

Pojedynki będą się toczyć na dystansie czterech dwuminutowych rund. Jeśli walka nie rozstrzygnie się do tego momentu, to zawodnicy wyjdą do decydującego starcia, które nie będzie limitowane czasowo - potrwa do momentu nokautu.

POD TYM LINKIEM KUPISZ DOSTĘP DO TRANSMISJI PPV! >>>

Zdecyduje brutalna siła gołych pięści, ale każdy wojownik będzie miał szansę wrócić do gry. Po nokdaunie sędzia będzie liczył nie do 10, a do 30. W turnieju nie będzie obowiązywał podział na kategorie wagowe, ale większość jego uczestników to i tak zawodnicy wagi ciężkiej. GROMDA nie będzie stała pod znakiem kunktatorskiego punktowania lub zapasów w klinczu - walkę można wygrać tylko nokautując przeciwnika lub doprowadzając do jego poddania.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 04-06-2020 14:38:11 
chyba sam wykupie, brak ostatnio rozrywek a dwie dychy to nie pieniądze, pierwsze gale nie będą zbyt widowiskowe, bo muszą się dorobić zawodników którzy się do tego nadają, narazie biorą w ciemno mniej znanych chłopaków ze sportów walki, ale z ciekawości warto obaczyć coś nowego, ciekawe jak będą wyglądały twarze zawodników po kilku latach kariery, jedna wielka blizna :D
 Autor komentarza: teanshin
Data: 04-06-2020 20:23:36 
Jak to tak czytam to se myślę że Ci co tam wystąpią to mega kozaki. O ile te chłopaki nie pokażą charakteru ringowego Najmana i nie będą odklepywać po pierwszej bombie, to będzie to nie lada widowisko.
Mam tylko nadzieję że wszyscy z ringu zejdą lub zostaną zniesieni, ale do domu wrócą o własnych siłach.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 04-06-2020 22:10:21 
@teanshin

Akurat ciosy z gołych pięści nie dewastują tak bardzo jak tysiące ciosów w rękawicach. Ktoś zostanie ułożony do snu, chwilę później się ocknie, a kość policzkowa mu się szybko zrośnie. Groźne dla zdrowia są tak naprawdę powtarzane obrażenia mózgu.
 Autor komentarza: Jackass
Data: 04-06-2020 23:40:33 
Gdzie jest rozpiska?
 Autor komentarza: golabek
Data: 05-06-2020 07:28:33 
Ciekawe czy faktycznie jest tak jak piszą o tych ranach, wpływu na mózg i ogólnie na zdrowie. Twarze po walkach na gołe pięści przypominają rozgniecione pomidory. Charakteru im nie odmawiam, bo to kozaki ale osobiście wolę klasyczny boks. Szpilman mógłby pójść do czegoś takiego, byłoby prawie jak na podwórku :) Podobno na podwórku wygrał ponad 100 walk, przegrał tylko 3 i wziął rewanż:)
 Autor komentarza: teanshin
Data: 05-06-2020 07:47:15 
up
Szpilek jest za kruchy na takie zabawy, poza tym on umie boksować ale nie umie się bić, dlatego zakładam że szybko zostałby skasowany.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.