Archiwum wiadomości z dnia: 2020-06-03

 
KNOCKOUT PROMOTIONS vs MB I TYMEX: WYMARZONE WALKI EKSPERTÓW

Wczorajsza informacja o rozpoczęciu współpracy TVP Sport z grupami Tymex Boxing Promotion i MB Promotions rozpaliła kibiców i środowisko. Dziś Rafał Mandes z TVP Sport zapytał ekspertów o ich wymarzone walki między zawodnikami ww. grup i grupy KnockOut Promotions, która z TVP Sport związana jest od dawna. Oto opinia redaktora BOKSER.ORG, Jakuba Biłuńskiego.WASILEWSKI CHCE TRYC vs PARZĘCZEWSKI: KTO DA WIĘCEJ, ORGANIZUJE WALKĘ

No to zaczynamy zabawę. Po podpisaniu umowy pomiędzy TVP a grupami Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego zaczęto spekulować nad potencjalnymi zestawieniami zawodników obu grup z pięściarzami stajni Knockout Promotions. Szef tej ostatniej, Andrzej Wasilewski, wyszedł dziś na Twitterze z inicjatywą walki Roberta Parzęczewskiego (24-1, 16 KO) z Mateuszem Trycem (9-0, 5 KO).
TRYC - PARZĘCZEWSKI? MATEUSZ CHĘTNY NA TAKI POJEDYNEK

Andrzej Wasilewski przed dwoma godzinami wyszedł na Twitterze z inicjatywą zorganizowania pojedynku pomiędzy Robertem Parzęczewskim (24-1, 16 KO) i Mateuszem Trycem (9-0, 5 KO). Wszystko ma związek z wczorajszym podpisaniem umowy przez TVP Sport i grupy Tymex oraz MB Promotions. Redakcja BOKSER.ORG zapytała więc szybko o komentarz jednego z bohaterów tego potencjalnego zestawienia, czyli Mateusza Tryca.

PROMOTOR FURY'EGO PORÓWNUJE GO Z JOSHUĄ I NIE WIDZI PRZEWAG AJ'A

Dziś pisaliśmy o wypowiedzi, której dla Daily Mail udzielił Frank Warren, współpromotor mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO). Szef Queensberry Promotions mówił o kwestiach finansowych, a w rozmowie ze Sky Sports poruszył też aspekt czysto ringowy - porównał 'Króla Cyganów' z jego rodakiem, mistrzem IBF, WBA i WBO Anthonym Joshuą (23-1, 21 KO).