RUSZYŁY ZAPISY NA INSTRUKTORA BOKSU

Firma Dortex przyjmuje zgłoszenia i zaprasza wszystkich chętnych na organizowany kurs instruktorski o specjalności boks.

Warunkiem dopuszczenia do kursu instruktorskiego jest:
- ukończone 19 lat
- wykształcenie średnie(nie jest konieczna matura)
- nienaganny stan zdrowia (wymagane zaświadczenie lekarza)
- oświadczenie o niekaralności
- mile widziany wcześniejszy kontakt z boksem, lub innym sportem walki

Istnieje możliwość zrobienia kursu rekreacyjnego nie mając średniego wykształcenia, dający możliwości prowadzenia zajęć treningowych na sali bokserskiej.
Zaproszenie również jest kierowane do chętnych zrobienia kursu na II i I klasę trenerską.
Firma Dortex ściśle współpracuje z Polską Federacją Sportu Powszechnego oraz AWF Kraków i gwarantuje doskonałą kadrę szkoleniową we wszystkich kierunkach tak praktycznych jak i teoretycznych.

Jednym z prowadzących zajęcia praktyczne będzie Pan Ludwik Buczyński wieloletni trener kadry narodowej PZB w czasach wcześniejszych szkoleniowiec kadry seniorów PZB.
Również Pan Ludwik był trenerem Kadry Młodzieżowej Dziewcząt PZB.  Aktualnie Ludwik Buczyński intensywnie współpracuje w szkoleniu Kadry Polski kadetów ze swoim podopiecznym z Walki Zabrze i Kadry Polski Seniorów Krzysztofem Szotem.
Zajęcia praktyczne i teoretyczne kursu będą odbywały się w Jaworznie w systemie weekendowym (sobota - niedziela). Pierwsze zajęcia kursu wraz ze spotkaniem organizacyjnym w Jaworznie planowane są w dniach 27-28.06.2020.
W przypadku odpowiednio szybko napływających zgłoszeń termin rozpoczęcia kursu zostanie przyspieszony, a data rozpoczęcia kursu zostanie ustalona i podana do wiadomości osób zainteresowanych.
Zachęcamy również do odwiedzania strony internetowej www.dortex.ambrozy.pl na której każdy znajdzie informacje o możliwości zdobycia kwalifikacji sportowych dla siebie.
Wszystkie niezbędne kontakty i druki związane z organizacją kursu instruktorskiego specjalizacja boks będą udostępnione osobom zainteresowanym w korespondencji meilowej. Nie czekaj bądź pierwszy i nadrabiaj stracony czas spowodowany pandemią. Rozpocznij kurs jak najwcześniej i podnoś swoje wiadomości oraz kwalifikacje w pięknej dyscyplinie jaką jest boks.

Szczegóły bezpośrednio pod numerem 694-968-203, lub email: [email protected]

Kurs Instruktora Boksu

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.