SHAMROCK I ORTIZ - LEGENDY MMA, TEŻ CHCĄ WALKI Z TYSONEM

Tak jak Mike Tyson jest legendą boksu, tak Tito Ortiz i Ken Shamrock są legendami MMA, zresztą wiekowo zbliżonymi do Mike'a. Oni też są już kolejnymi, którzy ustawili się w kolejce do Tysona, co tylko potwierdza, jak wielką postacią był kiedyś "Żelazny".

"Zróbmy to, legenda kontra legenda w PPV" - zaczepia Ortiz.

"Zawsze jestem głodny walki, to jest w moim DNA. Kocham to robić, lecz muszę to wszystko robić z głową. Moje walki muszą mieć sens, bo przecież nie mogę się bić z młodym zawodnikiem w samym szczycie kariery. Kocham rywalizację i walka z kimś takim jak Mike Tyson byłaby dla mnie idealnym rozwiązaniem. Świetny scenariusz i walka" - przekonuje Shamrock

- Każdy, kto zechce walczyć na cele charytatywne, może tak naprawdę ze mną się spotkać - zapewnia sam Tyson.

To nie pierwsi zawodnicy MMA, którzy rzucili rękawicę Mike'owi. Wcześniej zrobił to również Andriej Arłowski, były mistrz UFC wagi ciężkiej. Więcej przeczytacie TUTAJ. Póki co jednak wyobraźnię kibiców najbardziej porusza ewentualna trzecia walka Tysona z Evanderem Holyfieldem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bongo
Data: 23-05-2020 16:38:22 
Ludzie którzy nawet gardzą boksem i nie oglądają, raczej wiedzą kto to jest Mike Tyson.
Ja natomiast tych waszych legend z mma nieznam i optymalnie dla mnie żeby tak pozostało
 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 24-05-2020 00:27:18 
Tito Ortiza znam ze słyszenia. Poza tym miałem podobne myślenie co kolega Bongo. Nie rozumiem tylko po co te wyzwania skoro to wszystko charytatywne i w ogóle jak to ich zdaniem ma wyglądać? Że będą się napierdalać jak kiedyś? To mają być pokazówki tylko. Sam Mike jest tu wystarczająca postacią do robienia kasy na cele charytatywne. Aczkolwiek wiadomo że fajnie będzie zobaczyć Tysona w ringu i nie na YouTube tylko.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.