Archiwum wiadomości z dnia: 2020-05-20

 GROMDA - WIDOWISKOWA ODMIANA BOKSU WKRACZA DO POLSKI

Boks na gołe pięści trafia do Polski! Już na początku czerwca ma się odbyć pierwsza gala nowopowstałej federacji Gromda-Fight Club. - Jedno jest pewne: to nie będzie jednorazowa akcja. Gorąco wierzę, że Polacy pokochają walki na gołe pięści - mówi nam Mariusz Grabowski, pomysłodawca projektu i promotor bokserski.TRWA KURIOZALNA KAMPANIA WIZERUNKOWA KARTELU KINAHANA

Trwa kuriozalna kampania wizerunkowa Daniela Kinahana, irlandzkiego bossa narkotykowego mieszkającego w okolicach Dubaju. Kinahan, założyciel grupy menadżerskiej MTK Global, jest zaangażowany m.in. w próbę organizacji walki Tyson Fury vs Anthony Joshua na Bliskim Wschodzie. MTK Global współpracuje z Furym, a związani z grupą dziennikarze kanału kanału IFL TV niosą sztandar propagandy.


NAJBLIŻSZY RYWAL ZE SŁOWAMI WSPARCIA I KONDOLENCJAMI

Anthony Yarde (19-1, 18 KO) został wyjątkowo dotknięty pandemią koronawirusa. COVID-19 zabrał mu najpierw ojca, a potem babcię. Za niespełna dwa miesiące ma skrzyżować rękawice z Lyndonem Arthurem (16-0, 12 KO). I choć w ringu będą leciały iskry, to przyszły rywal, mając w sobie wystarczająco dużo empatii, zadzwonił do Anthony'ego z dobrym słowem.