DAVID HAYE: TRZECIA WALKA TYSONA Z HOLYFIELDEM? JESTEM ZA!

Coraz głośniej mówi się o trzeciej walce Mike'a Tysona (53 lata) z Evanderem Holyfieldem (57 lat). Pojawiają się jednak obawy o zdrowie legend wagi ciężkiej. Nie martwi się o nie inny były mistrz świata królewskiej dywizji, 39-letni Brytyjczyk David Haye.

HAYE: NIE WIDZĘ TYSONA W PIĄTCE WSZECH CZASÓW WAGI CIĘŻKIEJ >>>

- Jestem całym sercem za. Jaki jest najgorszy scenariusz? Któryś z nich zostanie znokautowany. Oni i tak spędzili całe życie to robiąc. Jest wielu starych, grubych zawodników walczących jako journeymani i wszyscy na to pozwalają. Jeżeli Tyson i Holyfield są zdrowi, to pozwólmy im walczyć - powiedział Haye, który ostatnio nie znalazł dla Tysona miejsca w pierwszej piątce swojego rankingu najlepszych ''ciężkich'' wszech czasów.

HOLYFIELD: NAJMOCNIEJ BILI FOREMAN I BOWE, NIE TYSON >>>

- Ile razy Mike wrócił do gry i wygrał, kiedy przegrywał walkę na punkty? Ile razy znalazł drogę do zwycięstwa po wstaniu z desek? W momencie, gdy zaczynał przegrywać, gdy walka stawała się dla niego naprawdę trudna, tracił kontrolę (...) Miał potencjał, by być numerem jeden wszech czasów, ale za mało trenował, stracił dyscyplinę, pojawiły się ogromne pieniądze i coraz więcej kobiet. Był coraz gorszy - twierdzi Anglik.

Przypomnijmy, że powrót Mike'a Tysona okazał się strzałem w dziesiątkę pod względem popularności. ''Żelazny Mike'' publikuje kolejne filmy z treningów, do czego niedawno dołączył jego dwukrotny (w 1996 i 1997 roku) pogromca, Evander Holyfield, który ujawnił, że jego ludzie prowadzą rozmowy na temat trzeciego starcia z Tysonem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 20-05-2020 20:18:31 
Z jednej strony mogli by die ponapieprzać, ale walka mogłaby, choć nie musiał, wyglądać ciekawie przez 1-2 rundy, potem dziadki by opadły z sił i przepychali by sie na zmianę z przytulaniem. Z drugiej strony walka za tyle kasy mogłaby się skończyć widowiskową porażką i wizerunkowo obaj by sporo stracili.
Sam nie wiem czy jestem fanem takiej walki czy przeciwnikiem.
 Autor komentarza: tapir
Data: 20-05-2020 21:20:00 
Gdybym był członkiem rodziny jednego czy drugiego to stanowczo bym odradzał walkę, nawet pokazową. Floyd przecierz w pokazowej walce znokałtował tego Japończyka.
 Autor komentarza: raflo
Data: 20-05-2020 22:43:49 
taki pojedynek pokazowy dobrze się sprzeda i jest to dobry pomysł natomiast pod względem zdrowotnym może okazać się ryzykowny dla obu stron bo nie wiadomo czy ta pokazowa walka nie przybierze formy normalnej walki.Boksowanie w tym wieku jest niebezpieczne tymbardziej,że Holly z Tysonem zaliczyli dużo ciężkich walk i dużo w nich przyjęli i te wszystkie ciosy powodują mikro urazy, które powodują pewne skutki neurologiczne.Oczywiście walki pokazowej nikt im nie zabroni ale jeżeli Mike Tyson chciałby ewentualnie jak to sugeruje powrócić do walk zawodowych to uchronić go przed tym fatalnym w skutkach pomysłem może tylko komisja bokserska.Podobnie jest z Holyfieldem, który ma problem psychiczny i nie potrafi powiedzieć "koniec" Mike Tyson nigdy nie miał głowy do interesów i te 300 mln dolarów, które zarobił, stracił.Chociaż kilka lat temu zapewniał,że do boksu nigdy nie wróci to decyzję tą motywuje znowu czynnik finansowy
 Autor komentarza: Nestor
Data: 21-05-2020 00:06:43 
Wszystko zależy jak obaj podejdą do tej tzw. pokazowej walki - czy uznają to za żart i będą udawać ciosy i klincze, czy może poczują zew krwi i dadzą z siebie wszystko jak za dawnych lat. Inna sprawa, że bazując na zamieszczanych ostatnio filmikach, Holy rusza się jak kadet-amator ze szkółki bokserskiej, a Tajzon robi na prawdę niezłe wrażenie. Zamiast ciekawej kasowej walki może wyjść mamałyga jakiej Świat nie widział ...
 Autor komentarza: puncher48
Data: 21-05-2020 12:55:46 
Na zdjęciu, skład zarządu światowego stowarzyszenia boksu zawodowego, Prezes,Wiceprezes i Skarbnik(wiadomo Tyson bo jemu najwięcej pieniędzy brakuje)
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 22-05-2020 14:17:18 
Myślałem, że ten w środku to rzecznik prasowy bo najbardziej wygadany.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.