SHANNON BRIGGS BLISKI WALKI Z MIKE'EM TYSONEM?

Były mistrz świata wagi ciężkiej, Shannon Briggs twierdzi, że znalazł inwestorów chętnych na zorganizowanie jego walki pokazowej z jednym z najsłynniejszych czempionów królewskiej dywizji - Mike'em Tysonem, który niedawno ogłosił powrót do boksu. Pojedynek miałby służyć zebraniu pieniędzy na budowę gymu w nowojorskim Brownsville, skąd pochodzą 48-letni Briggs i 53-letni Tyson.

HOLYFIELD POTWIERDZA: MOI LUDZIE ROZMAWIAJĄ Z LUDŹMI TYSONA >>>

- To będzie najlepszy pojedynek w historii walk starych ludzi. Pieniądze na niego już prawie są. Nie mogę na razie zbyt wiele zdradzić, tak to zostawię. Nie chcę powiedzieć niczego, co mogłoby być brakiem szacunku dla mistrza. Walka jest charytatywna i pokazowa, Mike poprosił o określoną kwotę. Wszystko jest gotowe mistrzu - powiedział Briggs.

SHANNON BRIGGS PODPISAŁ KONTRAKT NA WALKI NA GOŁE PIĘŚCI >>>

- To zabawa. Trochę się poruszamy. Ale mówimy o Mike'u Tysonie, jemu zawsze może się coś przestawić. Kiedy usłyszy gong, może myśleć, że to prawdziwa walka. On ma naturalną moc, może mi połamać żebra. Muszę być w pełni przygotowany. Kocham Mike'a, jest szalony. Może mnie pożreć, a potem wszyscy  będą gadać, że jest gotowy na Wildera - dodał ''The Cannon'', który podpisał niedawno kontrakt z federacją walk na gołe pięści, Bare Knuckle Fighting Championship. 

Poniżej przypominamy zarejestrowany przez naszą redakcję ''atak'' Briggsa na Władimira Kliczkę, jeden z wielu ekscentrycznych wyczynów dawnego czempiona. Życzymy dobrej zabawy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: snierzyn
Data: 18-05-2020 14:13:21 
Ten pajac od czasu walki z Vitalijem ma jakieś nieodwracalne uszkodzenia mózgu..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.