KHAN: NAWET ZA DOBRE PIENIĄDZE NIE ZAWALCZĘ NA GALI BEZ KIBICÓW

Amir Khan (34-5, 21 KO) konsekwentnie powtarza, że nie zamierza występować przy pustych trybunach. - Nawet jeśli oferta finansowa będzie bardzo dobra - zaznaczył były mistrz świata wagi junior półśredniej.

Anglik ma dobre relacje na Bliskim Wschodzie. Ostatnią walkę stoczył w Arabii Saudyjskiej. Obecnie liczy na starcie z Mannym Pacquiao w Katarze. Warunek jest jednak jeden, gala musiałaby odbyć się z kibicami.

PŁONĄ WIEŻE 5G NA WYSPACH. AMIR KHAN WINI JE ZA PANDEMIĘ >>>

- Po prostu nie byłbym w stanie zaboksować na gali bez kibiców, nawet jeśli na stole leżałyby duże pieniądze. Osiągnąłem już sporo w tym sporcie, mam trójkę dzieci i jeśli miałbym znów wyjść do ringu, wszystko musiałoby być w porządku. A wyjście do walki bez kibiców to jak wyjście do sparingu. Nie wyobrażam sobie, jak to miałoby wyglądać. To nie dla mnie, bo ciężko byłoby mi wejść w taki pojedynek. Ciężko jest mi również wyobrazić sobie duże nazwiska walczące przy pustych trybunach, no chyba, że wypłaty od telewizji byłyby jakieś absurdalne. Ale ja nawet przy dużej gaży nie wyjdę do takiej walki - zapowiada Khan.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Callisto
Data: 11-05-2020 10:40:05 
Oj chyba mu to 5G rozprzestrzeniajace corono-virusa przy udziale chemitrails zrzucanych z samolotow pilotowanych przez masonskich Reptalian juz calkowicie mozg wyzarlo ;)
 Autor komentarza: puncher48
Data: 11-05-2020 11:13:50 
Poniekąd ma racje, takie wydarzenia, gdzie jeszcze występują wielkie nazwiska w dodatku będące w swoim najlepszym okresie to będzie istna profanacja tego typu imprez, przykładem ostatnia gala UFC pomimo, że pojedynki ciekawe to przy pustych trybunach marnie to wygląda i kompletnie straciło cały swój urok, ale z drugiej strony lepsza taka namiastka spektakularnego show, aniżeli kompletnie nic.
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 11-05-2020 17:16:31 
Khan ma rację.
Może, qrva, zaczną puszczać filmy w kinie bez widzów?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.