Archiwum wiadomości z dnia: 2020-05-09

 
WARD I BRADLEY TYPUJĄ ZWYCIĘSTWO FURY'EGO W WALCE Z JOSHUĄ

Jedni z najlepszych amerykańskich bokserów w XXI wieku, Andre Ward i Timothy Bradley są dziś ekspertami stacji ESPN. Wczoraj zabrali głos na temat walki, która jest obecnie świętym Graalem światowego boksu. Mowa oczywiście o pojedynku Tyson Fury vs Anthony Joshua o wszystkie pasy wagi ciężkiej. To starcie może się odbyć jeszcze w tym roku, a faworytem większości ekspertów jest 'Król Cyganów'.MOJE 15 RUND: RAFAŁ JACKIEWICZ

- Będąc niegdyś chamem spod przysłowiowej remizy doszedłem bardzo daleko. Mógłbym osiągnąć jeszcze więcej, gdybym wcześniej zrozumiał pewne rzeczy - mówi po latach Rafał Jackiewicz (51-26-2, 22 KO), który jako kolejny utytułowany zawodnik wziął udział w naszej ankiecie z cyklu 'Moje 15 Rund'. Zapraszamy!


MAYWEATHER UCINA SPEKULACJE: NIE WALCZĘ JUŻ Z BOKSERAMI

Jeden z najlepszych pięściarzy wszech czasów, 43-letni Floyd Mayweather zaczął pod koniec kwietnia sparować w swoim gymie w Las Vegas, na to przynajmniej wskazywały nagrania umieszczane w mediach społecznościowych. Amerykanin ucina jednak spekulacje i twierdzi, że nie zamierza już toczyć poważnych walk, choć zostawia sobie pewną furtkę, sugerując możliwość drugiej walki z Conorem McGregorem.KUBRAT PULEW ODSTĄPI OD WALKI Z ANTHONYM JOSHUĄ?

Polak Remigiusz Kubas, który współpracował z mistrzem świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej Anthonym Joshuą (23-1, 21 KO), ujawnił, że obowiązkowy pretendent IBF Kubrat Pulew (28-1, 14 KO) jest gotowy, by odstąpić od pojedynku z Brytyjczykiem i umożliwić mu wielką walkę o wszystkie pasy z jego rodakiem - mistrzem WBC Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO).