FRANK SANCHEZ: JUŻ TERAZ MOGĘ POKONAĆ JOSHUĘ

Frank Sanchez (15-0, 11 KO) swoją karierę w boksie olimpijskim przypieczętował złotym medalem mistrzostw Kuby. W finale pokonał sławnego Erislandy Savona, mając go nawet na deskach. Teraz podbija ringi zawodowe, a jego apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Uciekinierzy z "Gorącej Wyspy" są świetnymi technikami, niestety gubił ich najczęściej tryb życia. W wadze ciężkiej doczekali się swoich pretendentów, jednak Jorge Luis Gonzalez, Odlanier Solis czy Luis Ortiz przegrywali te najważniejsze walki. Obchodzący niedługo 28. urodziny Frank zamierza przełamać tę złą passę. - Pobiję Joshuę! - ogłosił właśnie wszem i wobec.

W rekordzie "Kubańskiego Błysku" brakuje jeszcze nazwisk z pierwszej ligi, ale zdążył odprawić twardych Garretta Wilsona, Victora Bisbala czy ostatnio Joeya Dawejkę.

- Jestem już gotowy na Anthony'ego Joshuę, na sto procent mogę go pokonać. Wiem na co mnie stać, a poznałem już też trochę jego styl boksowania. Mam spore doświadczenie amatorskie, co na pewno jest bardzo przydatne, a trener Eddy Reynoso dodaje do mojego arsenału nowe rzeczy. Pobiłem swego czasu Savona, a on tak naprawdę na igrzyskach pobił Joshuę. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że pokonam Joshuę nawet teraz - przekonuje Sanchez.

- Przed poprzednią walką do naszego zespołu dołączył znakomity trener Eddy Reynoso. On, w połączeniu z doświadczeniem amatorskim i umiejętnościami Franka, mogą wspólnie wejść na najwyższy poziom. Frank może rywalizować z każdym. Od kiedy przeszedł na zawodowstwo nie przegrał choćby jednej rundy. To jeden z tych zawodników, którzy nie potrzebują dużo walk i już teraz mógłby zostać mistrzem świata wagi ciężkiej - dodał jego menadżer Guadalupe Valencia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 27-04-2020 21:48:21 
AJ kończ karierę, kolejny Cie leje..
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 27-04-2020 23:21:20 
Chyba jeszcze nigdy w historii, nie było takiego chłopca do bicia, który zunifikował kilka tytułów, bronił ich, stracił i odzyskał.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 27-04-2020 23:23:48 
AJ ma po prostu prze...ane nie dość, że do pięt nie dorasta tym wszystkim legendom z przeszłości, to jeszcze poważnie zbierze po dziąśle od tych głodnych, młodych wilków. Nie ma przed sobą żadnej przyszłości :)
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 28-04-2020 00:08:05 
... i w ogóle AJ to kelner, bum, nadmuchana bańka, tchórz, waciak... etc.
 Autor komentarza: PawelToronto
Data: 28-04-2020 00:28:03 
Kazdy z nich chcialby zalapac sie na "zloty strzal"; prowokuja biednego Antosia w dosc wyswiechtany sposob: kazdy chce go zbic. To nie zadziala. Joshua ma napiety kalendarz imprez ,oraz imprezowiczow tak zwanych "obowiazkowych". Trzeba by sprobowac dopchac sie do niego w inny sposob np. : ......wiesz Antos , mam gderliwa, upierdliwa i pazerna zone, chcialbym sie z nia w koncu rozwiesc, ale ona chce olbrzymiej sumy pieniedzy na odstepne. Nie mam takiej kasy. Zlituj sie , zawalcz ze mna. Przyrzekam ,ze nie bede Cie mocno bil. W Tobie cala moja nadzieja! "Who knows ? Moze zadziala!
 Autor komentarza: teanshin
Data: 28-04-2020 06:36:41 
"Pobiłem swego czasu Savona, a on tak naprawdę na igrzyskach pobił Joshuę." Dillian Whyte też pokonał AJ na amatorce, w pro wyglądało to już trochę inaczej.
Henry Tillman w amatorce pobił 2 razy Mika Tysona, co prawda dość kontrowersyjnie, ale przez co ten nie dostał się na olimpiadę. Na zawodowstwie Tyson w 1-ej rundzie prawie wyrwał mu łeb razem z szyją, jedno z lepszych KO Tysona.
Widać że ten chłopaczek mocno pracuje nad swoim marketingiem lub szuka szybkiej wypłaty.
 Autor komentarza: selik
Data: 28-04-2020 08:36:50 
Lej Frank, lej Antka a ja sobie popatrzę...
Nie wiem czy to charakterystyczna uroda Kubanos czy życie na Gorącej Wyspie było tak ciężke ale patrząc na twarz tego oto pana w życiu nie powiedziałbym, że chłopak ma 27 lat ... Może to moja obsesja ale temu gościu, daaawno pykła trzydziecha.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 28-04-2020 14:44:28 
@selik

A widziałeś kiedyś młodego Kubańczyka?
 Autor komentarza: Fakulaev
Data: 28-04-2020 16:17:55 
Umiejętności Sanchez ma z pewnością wieksze więc czemu by nie miał pokonać przehypowanego Joshue.
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 28-04-2020 17:10:15 
Wydaje mi się, że on po prostu odpowiadał na pytanie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.