AUSTIN TROUT CELUJE W NAJLEPSZYCH Z WAGI PÓŁŚREDNIEJ

Austin Trout (32-5-1, 18 KO) ma już za sobą udany debiut w wadze półśredniej. Na początku lutego - z kilogramem tolerancji, zastopował w drugiej rundzie przeciętnego Rosbela Montoyę. Teraz ma jednak chrapkę na dużo większe nazwiska.

Były mistrz świata kategorii junior średniej nie ma już więcej czasu na mało atrakcyjne walki, dlatego wziął sobie na celownik innych byłych mistrzów, Adriena Bronera i Danny'ego Garcię, a nawet Terence'a Crawforda, panującego championa WBO.

- Patrząc wstecz, kiedyś byłem naprawdę dużym zawodnikiem jak na warunki wagi junior średniej, ale już nie jestem. Ci najlepsi z półśredniej, jak Errol Spence Jr, są teraz moich rozmiarów. A ja nigdy wcześniej nie próbowałem ścinać kilogramów tak mocno jak oni. Skoro oni mogą, to i ja mogę spróbować. Dlatego też pomiędzy walkami trzymam nieco większą dyscyplinę, nic więcej. I jestem dziś blisko limitu wagi półśredniej. Broner, Garcia, Thurman, Spence czy Crawford, naprawdę chcę tych walk. Jakoś nikt nie kwapi się do starcia z Terence'em Crawfordem, lecz ja mogę z nim walczyć i chętnie to zrobię. Naturalnie ciężko będzie mi doprowadzić do takich pojedynków, skoro jednak dobiłem się do walk z Cotto czy Canelo, to i do jednej z tych potyczek zdołał doprowadzić - przekonuje Trout.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.