BELLEW: USYK WYGRYWA Z KAŻDYM - OPRÓCZ DWÓCH MISTRZÓW

Były mistrz świata WBC wagi cruiser, Tony Bellew bardzo dobrze zna moc pięści i umiejętności Aleksandra Usyka (17-0, 13 KO), jednego z najlepszych pięściarzy bez podziału na kategorie, byłego absolutnego króla w limicie 200 funtów, który ma zamiar podbić wagę ciężką. Według Bellew pokonają go tam tylko dwaj zawodnicy.

PROMOTOR USYKA: GDY JUŻ POKONAMY JOSHUĘ, SPOTKAMY SIĘ Z FURYM >>>

- Usyk to kapitalny zawodnik. Ludzie zawsze mnie pytają, jak poradzi sobie w wadze ciężkiej. Myślę, że pokona każdego zawodnika na świecie, oprócz dwóch mistrzów - powiedział Bellew, który przegrał z Ukraińcem przed czasem w mistrzowskiej walce w wadze cruiser w listopadzie 2018 roku i zakończył karierę.

- Moim zdaniem Usyk nie jest wystarczająco duży, by pokonać Anthony'ego Joshuę i Tysona Fury'ego. Jedyną rzeczą, jaka może pokonać Usyka, jest rozmiar. W walce z AJ'em będzie prowadził, ale Joshua zacznie mu się dawać we znaki, będzie pracował i w końcu dopnie swego. Fury jest natomiast tak duży, że nie pozwoli Usykowi zbliżyć się wystarczająco blisko - dodał ''Bomber''.

Przypomnijmy, że Usyk jest numerem jeden rankingu WBO, ale zanim zmierzy się z Joshuą, musi pokonać Derecka Chisorę, z którym miał walczyć w maju. Trudno w tej chwili powiedzieć, kiedy ostatecznie zobaczymy walkę ukraińskiego wirtuoza z brytyjskim weteranem ringowych wojen w królewskiej dywizji. Dodajmy na koniec, że Joshuę czeka jeszcze w tym roku inna obowiązkowa obrona - walka z obowiązkowym pretendentem IBF Kubratem Pulewem, która miała się odbyć w czerwcu, ale z wiadomych powodów odbędzie się w innym terminie. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Clevland
Data: 26-04-2020 11:31:28 
A czym Usyk może wygrać w ciężkiej? Pacankami będzie trzymał dystans?
Będzie uciekał jak Malik przed Ortizem.


Bellew przez pół walki dominował nad Usykiem.
Gdyby nie to że wrócił z emerytury to dotrwałby do końca walki.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 26-04-2020 11:39:30 
Odkrył Amerykę, drugi Krzysztof Kolumb, chociaż obaj to Anglosasi, więc rozumieją się bez słów.
 Autor komentarza: ADS
Data: 26-04-2020 12:42:20 
@Clevland

Przeciez Bellew do walki z Usykiem był czynnym pięściarzem. Po walce z nim zakończył karierę.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 26-04-2020 13:14:50 
Z tego co pamiętam to Bellew zdecydował się zakończyć karierę po drugiej walce z Haye i ostatecznie dał się namówić na walkę z Usykiem.
Do tego walczył w stylu Furego i jak to Fury określił - zmiana stylu z walki na walkę kosztuje zbyt dużo paliwa i jego nie starczy do końca.

Co by nie mówić Bellew to człowiek zagadka. Wyrównana walka z Masterem, przegrana z Cleverlym (walka Fonrara vs Cleverly to jak dwa okładające się worki- bez obrony i nóg). I później wygrana w drugiej walce z Haye i świetna walka z Usykiem.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 26-04-2020 15:32:35 
Fury to akurat będzie mógł zrobić z Usykiem wszystko na co będzie mieć ochotę. Jeśli będzie chciał sprawę załatwić w dystansie, to ma do tego wszelkie narzędzia. Jeśli będzie chciał to stlamsic, to wyjdzie do niego jak do Wildera i ponad 20kg przewagi zrobi swoje.

AJ mógłby sobie pozwolić na agresywny boks i najpewniej by go przełamał.

Wildera to mógłby usyk wypunktował i myślę że by to zrobil
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.