CRAWFORD NIE ZGADZA SIĘ NA MNIEJSZE ZAROBKI W CZASACH PANDEMII

Pandemia koronawirusa sprawia, że wielu promotorów pracuje nad organizacją gal bokserskich bez udziału publiczności, co w połączeniu z narastającym kryzysem ekonomicznym może mieć wpływ na wypłaty zawodników. Na mniejsze zarobki w czasach pandemii nie zgadza się mistrz świata WBO wagi półśredniej, Terence Crawford (36-0, 27 KO), który tydzień temu rozpowszechniał teorie spiskowe dotyczące COVID-19.

SPENCE JR: POKONAŁBYM CRAWFORDA PRZED CZASEM >>>

- Jeżeli dojdzie do walki bez widzów, to promotorzy muszą płacić mi więcej. Zawodnicy o moim statusie dostają przecież pieniądze także z powodu tego, że ludzie przychodzą, żeby nas oglądać (Crawfordowi chodzi zapewne o wpływy z biletów - przyp.red.). Jeżeli więc nie mogę dostać pieniędzy za to, że widzowie na arenie mnie oglądają, to musi mi to zostać wynagrodzone - powiedział Crawford, uważający koronawirusa za wymysł ''mediów kontrolujących świat, mający na celu wzbudzenie w ludziach strachu''.

- (...) Nie zaakceptuję mniejszej wypłaty za kolejną walkę. Skończyłem z braniem mniejszej kasy, robiłem to prawie przez całą karierę, bo chciałem dojść do tego punktu, w którym teraz jestem - dodał Amerykanin, uważany za jednego z najlepszych pięściarzy bez podziału na kategorie. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: StefanBatory
Data: 21-04-2020 18:02:17 
nic z tego bełkotu nie rozumiem.
 Autor komentarza: bloki1984
Data: 21-04-2020 20:57:39 
To co mówia media i politycy to prawda objawiona, każda inna opinia to teoria spiskowa. Ciekawe podejście.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 22-04-2020 08:56:47 
Nie znam zaraobków Crawforda.
W czasach pandemii takie podejście jest oderwaniem od rzeczywistości no chyba że wcześniej zarabiał niewiele i wmawiano mu że w kolejnej walce dostanie więcej.
Wszystko zależy od jego kontraktu, bo może promotor zabiera za dużo...
 Autor komentarza: khorne
Data: 22-04-2020 09:23:25 
skończy się jak ze Szminką, który oczekiwał wiader pieniędzy za walki z ogórkami. Dostawał propozycje, odrzucał i po prostu siedział na dupsku zamiast walczyć ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.