Archiwum wiadomości z dnia: 2020-04-17

 GALA TYMEXU Z PARZĘCZEWSKIM 11 LIPCA W STUDIU TELEWIZYJNYM?

Coraz więcej promotorów reaguje na pandemię koronawirusa i rozważa organizację gal w studiu telewizyjnym. W tym gronie jest szef grupy Tymex Boxing Promotion, Mariusz Grabowski, który miał zająć się organizację pożegnalnej gali Tomasza Adamka - 11 lipca w Bielsku-Białej. Jest już jednak alternatywny scenariusz Grabowskiego na ten termin - gala w studiu z udziałem Roberta Parzęczewskiego (24-1, 16 KO).


BOB ARUM: NIE WIEM, JAKI TOWAR PALI JOSHUA

Współpromotor mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), Bob Arum i menadżer byłego czempiona tej federacji Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO) - Shelly Finkel - ucinają wszelkie spekulacje wywołane wczorajszym wyzwaniem, jakie rzucił Fury'emu mistrz IBF, WBA i WBO - Anthony Joshua (23-1, 21 KO).BYŁY TRENER GOŁOWKINA: ON MOŻE TERAZ PRZEGRAĆ Z CANELO PRZED CZASEM

Abel Sanchez poprowadził Giennadija Gołowkina (40-1-1, 35 KO) do największych sukcesów, lecz w pewnym momencie panowie pokłócili się o pieniądze i od dwóch walk w narożniku Kazacha stoi Johnathon Banks. I choć były to wygrane walki, widać było jednak w nich spadek formy 38-letniego bombardiera z Karagandy. Sanchez spodziewa się, że jego były podopieczny dostanie lanie w trzecim starciu z Saulem Alvarezem (53-1-2, 36 KO), które pojawia się już na horyzoncie.