SPENCE JR: POKONAŁBYM CRAWFORDA PRZED CZASEM

Errol Spence Jr (26-0, 21 KO) to zunifikowany mistrz IBF/WBC wagi półśredniej. Ma już na rozkładzie Brooka, Garcię czy Portera, ale kibice coraz częściej krytykują go za unikanie potyczki z Terence'em Crawfordem (36-0, 27 KO), championem WBO.

Wracający do pełni sprawności po groźnie wyglądającym wypadku samochodowym "The Truth" nie ma wątpliwości, że nie tylko ograłby swojego rodaka, ale jeszcze pokonałby go przed czasem.

- Obaj jesteśmy młodzi i utalentowani, jesteśmy dobrze wyszkoleni i mamy w sobie wolę zwycięstwa. Wierzę jednak, że pobiłbym go i nieźle ukarał. Skoro ten Rosjanin (Litwin Kavaliauskas dop. Redakcja) go przewrócił, to na pewno mam spore szanse, by go zastopować. Crawforda ranił również Gamboa, dlatego moim zdaniem ja wygrałbym z nim przed czasem. Mam szacunek dla jego umiejętności, ale raczej przegrałby ze mną przez nokaut - przekonuje Spence Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: krzysiek123777
Data: 17-04-2020 01:25:19 
faworytem crawford jego walki sa jedno stronne leje każdego jak leci a errol się meczyl już z brookiem i porterem crawford p4p niesamowity cos jak Floyd bardziej agresywny z ciut slabsza obron ale z lepszym atakiem i ma taki magiczny styl
 Autor komentarza: Zartan
Data: 17-04-2020 08:29:50 
krzysiek123777
Stary wszystko dobrze?
 Autor komentarza: samqualis
Data: 17-04-2020 09:59:21 
"errol się meczyl już z brookiem i porterem"

To niech crawford z nimi zawalczy to zobaczymy czy dalej bedzie jednostronnie lal kazdego jak leci jak to mowisz..
 Autor komentarza: MLJ
Data: 17-04-2020 10:04:11 
Crawford faktycznie leje wszystkich, jeśli ma problemy wa walce to sporadyczne (z Gamboą), walki wygrywa przekonująco. Ale wchodzi na terytorium klasowych i dużych welterów. Crawford jest sporo mniejszy od Spenca. Junior to kawał konia w 147, konia, który ma dodatkowo zajebiste umiejętności. Spence już miał klasy światowej gościa z niższej wagi - Mikeya Garcię. Którego stłamsił i zdeklasował.

Nie mówię że on Crawforda stłamsi, natomiast wszelkie atuty są za Errolem. Umiejętności ogromne, gabaryty, siła. Crawford natomiast jest cholernie inteligentny, potrafi zmieniać pozycję pod zawodnika.
Jeśli ktoś jest faworytem takiej walki to całą pewnością nie Crawford. Jest nim Spence jr.

Pytanie tylko jak będzie wyglądał po tym wypadku, bo to może być kluczowe..
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 17-04-2020 11:15:06 
Errol faktycznie jest większy, ma umiejętności i co ważne jest jeszcze młody - to może zrobić różnicę, artyści też mają swoje ograniczenia.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 17-04-2020 11:19:37 
Trzeba to powiedzieć wprost: w półśredniej Crawford walczył tylko z zawodnikami z drugiego szeregu. Natomiast jest w jego boksie coś, co sprawia że daję mu całkiem spore szanse ze Spencem.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 17-04-2020 11:19:38 
Trzeba to powiedzieć wprost: w półśredniej Crawford walczył tylko z zawodnikami z drugiego szeregu. Natomiast jest w jego boksie coś, co sprawia że daję mu całkiem spore szanse ze Spencem.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 17-04-2020 11:29:59 
Spence jr. raczej nie znokautuję Crawforda, ale jest w stanie z nim wygrać, to co może przeważyć, to właśnie przez was wymieniona siła fizyczna,ale też nie czarujmy się, Crawford nie byłby bez szans, tym bardziej, iż to nieprzeciętny zawodnik, któremu bliżej do geniuszy,aniżeli do tych wyłącznie bardzo dobrych pięściarzy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.