Archiwum wiadomości z dnia: 2020-04-15

 

DZIŚ O 17:00 OBSZERNY WYWIAD BOKSER.ORG Z ANDRZEJEM WASILEWSKIM!

Tak długiego, obszernego, pełnego anegdot wywiadu z Andrzejem Wasilewskim nie było na łamach Bokser.org od ponad dziesięciu lat. Dziś przyszedł czas na rozmowę z szefem Knockout Promotions. 72 tysiące znaków ze spacjami, półtorej godziny rozmowy. O sprawach bieżących i historii polskiego boksu. O Szpilce, Kongo, Anuczinie, Łapinie, Kołodzieju, Polsacie, Adamku, sprawie Balskiego, innych grupach promotorskich. O wszystkim. Serdecznie zapraszamy na godzinę 17:00 na Bokser.org!


DEONTAY WILDER: W MOICH OCZACH TYSON FURY NIE JEST CZEMPIONEM

Rozbity w lutym przez Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), były już mistrz świata wagi ciężkiej WBC Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) miał stoczyć trzecią walkę ze swoim pogromcą w lipcu, ale z powodu pandemii koronawirusa trylogia zostanie raczej dopełniona jesienią. Tymczasem Amerykanin dodaje nowych ludzi do swojego teamu i wciąż nie może uwierzyć w to, co zrobił Fury.
WOJNA Z PANDEMIĄ: KLICZKO REAGUJE NA ŚMIERĆ UKRAIŃSKICH MNICHÓW

W ostatnich dniach na COVID-19 zmarło kilku mnichów z ukraińskich ławr: kijowsko-pieczerskiej i poczajowskiej. Jedną z ofiar jest archimandryta Nektariusz (wysoko postawiony prawosławny zakonnik, prawdziwe nazwisko Aleksander Kowalenko). Na trudną sytuację od razu zareagował mer Kijowa, były mistrz świata wagi ciężkiej Witalij Kliczko, który podejmuje w walce z pandemią koronawirusa kolejne stanowcze kroki.


WASILEWSKI: GALE BORKA TO SZTUCZNY TWÓR, ZOSTAŁ WYPUSZCZONY PRZEZ KMITĘ

- Przeżyłem plejadę oszustów, spadochroniarzy. Każdy przychodził, każdy myślał, że w boksie leżą pieniądze, każdy myślał, że da się zarobić, każdy bardzo prosto to środowisko rozpieprzał do końca, po czym po 1-2 gali się okazywało, że ma dokładkę i idzie z boksu gdzieś indziej - opowiada w obszernym wywiadzie z BOKSER.ORG Andrzej Wasilewski, szef grupy Knockout Promotions.