Archiwum wiadomości z dnia: 2020-04-12

 


CZERKASZYN: BARDZO CHĘTNIE ZABOKSUJĘ W STUDIU TELEWIZYJNYM

Walczymy z pandemią koronawirusa i mimo trudnych chwil widać już chyba światełko w tunelu. Coraz więcej mówi się przy tym o powrocie gal bokserskich - na razie organizowanych w studiach telewizyjnych. W Polsce ten pomysł wspiera największy promotor - Andrzej Wasilewski, a wtóruje mu jego zawodnik, prospekt wagi średniej Fiodor Czerkaszyn (16-0, 11 KO).


ŻYCIE PRYWATNE ADONISA STEVENSONA LEGŁO W GRUZACH

Były mistrz świata wagi półciężkiej, Adonis Stevenson walczył w 2018 roku o życie, gdy po grudniowej porażce z Aleksandrem Gwozdykiem doznał wylewu i został wprowadzony przez lekarzy w stan śpiączki farmakologicznej. Mózg 'Supermana' został uratowany, boksera wybudzono i wkrótce wracał stopniowo do zdrowia w domu. Niestety jego życie prywatne legło w gruzach.


DiBELLA: WALKA WILDER vs FURY III MOŻE BYĆ BARDZIEJ WYRÓWNANA

Były mistrz świata WBC wagi ciężkiej, Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) zdecydował się na trzecią walkę ze swoim lutowym pogromcą, obecnym czempionem Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO). Do tego starcia może dojść najwcześniej pod koniec lata, tymczasem już dziś sporo się o nim mówi. Oto wypowiedź byłego promotora Wildera, weterana bokserskiego biznesu Lou DiBelli, który nie skreśla swojego rodaka.


ŚWIĄTECZNY PREZENT OD PBC: CAŁA GALA SPENCE JR vs PORTER

Świetny świąteczny prezent otrzymujemy od Premier Boxing Champions: w trudnych czasach pandemii możecie spojrzeć w Niedzielę Wielkanocną na całą galę Errol Spence Jr vs Shawn Porter w Los Angeles z września zeszłego roku. Obok kapitalnej walki wieczoru o pasy WBC i IBF wagi półśredniej, zobaczycie m.in. pojedynek David Benavideza z Anthonym Dirrellem o pas WBC wagi super średniej.