BENAVIDEZ JAK JACOBS: PLANT NAJSŁABSZYM Z MISTRZÓW

Dwa tygodnie mówił to Daniel Jacobs (36-3, 30 KO). Dziś niemal taki sam przekaz dał David Benavidez (22-0, 19 KO). - Caleb Plant jest najsłabszym z panujących mistrzów kategorii super średniej!

Pod koniec marca Jacobs zrobił swój prywatny ranking panujących championów limitu 76,2 kg. - Każdy z tych kolesi jest dobry, ale najłatwiejszy do pobicia byłby chyba Plant. Widzę w jego boksie luki. Najmocniejszy wydaje się z kolei Benavidez. Teraz, gdy przeszedłem do wagi super średniej, każdy z nich znalazł się w moim kręgu zainteresowania - stwierdził Jacobs, były dwukrotny mistrz świata wagi średniej.

Benavidez zasiada na tronie WBC, Caleb Plant (20-0, 12 KO) to mistrz IBF, Callum Smith (27-0, 19 KO) nosi pas WBA, a Billy Joe Saunders (29-0, 14 KO) ma tytuł WBO.

- Z panujących oprócz mnie mistrzów zdecydowanie najłatwiejszy do pokonania byłby Plant. On jest wyjątkowo przereklamowany i przeceniany. Saunders i Smith są dużo bardziej doświadczeni, a Plant nie dość, że nie bije mocno, to jeszcze po sześciu rundach siada kondycyjnie. Nie mam wątpliwości, że to najsłabszy z mistrzów, choć wydaje się mu, iż mógłby mnie pokonać. Chętnie podszedłbym więc do takiej unifikacji z Plantem - powiedział Benavidez, który w kolejnej obronie pasa World Boxing Council spotka się w swoim Phoenix z Roamerem Alexisem Angulo. Pytanie tylko kiedy?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Niehalo
Data: 11-04-2020 18:05:29 
Plant jest najsłabszy, dopóki nie wygra z tymi, którzy stawiają go na straconej pozycji. Skoro tak łatwo go pokonać, to proszę bardzo, niech Jacobs albo Benavidez z nim zawalczą i zabiorą mu pas. Szczerze wątpię, by potencjalna walka z Plantem okazała się spacerkiem dla tych dwóch - osobiście widziałbym Planta jako lekkiego faworyta przy obiektywnym sędziowaniu.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 12-04-2020 11:14:44 
Nie doceniaja Planta, a przeceniaja innych mistrzow. Plant poki co nie zawiodl w zadnej walce, mysle ze po tym co go w zyciu spotkalo to tylko umocnilo go jako czlowieka i boksera.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 12-04-2020 14:57:16 
Ja zgadzam sie ze w ss to Benavides jest najpelniejszym piesciarzem i tez jak im wydaje mi sie iz Plant jest najslabszym z dzierzacych pasy. Saudersbjest bardzo sliski zas Smith dal kiepska ostatnia walke ale ja Jacobsa z pasem nie widze, brak charakteru bardzo obnazony przeciwko Alwarezowi. Mysle ze David nie ma slabych stron i np Planta by wyboksowal zas po 6 rundzievzmusil do poddania. To teoria bo w praktyce moze sievzdazyc ze Plant ko kazdego z ww i konczy dywagacje.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.